• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Meriva :: MERIVA :: Meriva elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Zadní okna - nefunguje stahování
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Riv
Wednesday 05 October 2011 - 13:19:36 Citovat
Host
Ahoj, mám Merivu 1.7 CDTi, rok 2004. Všechny okna jsou v elektrice a nedávno se mi stalo, že zadní okna je možné ovládat zepředu (dají se stáhnout i vytáhnout) od řidiče, ale tlačítka na zadních dveřích nefungují (ani nejsou podsvícené - jako kdyby tam vůbec nešel proud). Nastavení dětské pojistky na to nemá vliv (ať svítí červená, nebo zelená dioda, je to stejné) a žádnou přepálenou pojistku jsem také nenašel. Napadá Vás, kde by mohl být problém?
Předem díky za radu.
Lhex
Wednesday 05 October 2011 - 14:30:32 Citovat
Host
já to teda nevím, ale u řidiče musí být čudlík, kterým se zadní okna umrtví a pak nejsou ani podsvícený. Tak v tom čudlíku bych to začal hledat.
Riv
Wednesday 05 October 2011 - 14:50:29 Citovat
Host
Lhex: No jo, ale ten čudlík (to je ta dětská pojistka) ale jinak normálně signalizuje vypnutí i zapnutí (červená / zelená dioda) - z toho usuzuji, že ten přepínač je OK. Navenek vypadá i v porádku (je to vlastně jakýsi spínač s pružinkou, který buď tlačítka zadních oken vypíná (spínač je "zatlačen" - svítí červená dioda) nebo zapíná (spínač je pružinkou vrácen do původní polohy - svítí zelená dioda). Tam se mi to nezdá...
mates
Wednesday 05 October 2011 - 15:39:43 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Nevím jak je ten vypínač konstruován...ale jedna věc je barva led zap/vyp a druhá věc jestli ty okna opravdu zapne...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Riv
Friday 07 October 2011 - 10:36:27 Citovat
Host
Tak nakonec jsem spínač vyndal a rozebral. Opravdu je rozbitý přepínač dětské pojistky a diody (červená / zelená) svítí pořáda, akorát jedna nebo druhá je zakryta posuvníkem dětské pojistky - Takže žádný sofistikovaný přepínač. Teď už musím jen sehnat ten tišťák s přepínači.
Díky všem za komety.
mates
Friday 07 October 2011 - 11:32:25 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Tak jsem měl zase pravdu...ježiš já su dobrej

Lexus RX 350
Honda Crosstourer

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1664 sec,0.1298 z toho dotazů.