• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
astra g 17DTI nejde nastartovat
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Olina
Saturday 27 February 2010 - 13:32:30 Citovat
Host
Dobrý den potřebovala bych poradit.Mám astru g 17DTI rok 2001.Auto mi nešlo z ničeho nic nastartovat, motor točil ale nechytlo to.Byla jsem na diagnostice, ale tam nenašli žádnou závadu.Opravář mi prohlídl celé auto ale na nic nepřišel a vrátil mi ho zpět s tím že si neví rady.Prosím mohli byste mi někdo poradit?
freez
Saturday 27 February 2010 - 15:11:24 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Takže auto je pořád ve stavu že nejde natočit ? Nebliká tam na tebe nějaká kontrolka která normálně při startu nesvítila ? Auto má dálkovej centrál ? neměnila si klíč např za rezervní co si měla doma ? má to auto alarm ? Pochopil jsem to tak že si prostě jeden den přijela vše OK a druhej den už si prostě nenastartovala ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Olina
Saturday 27 February 2010 - 15:22:09 Citovat
Host
je to tak auto prostě z ničeho nic přestalo startovat a od té doby stojí.Alarm nemá, dálkové jo ale nejde už delší dobu.Klíč jsem neměnila ale zkoušela jsem startovat i rezervním ale nejde to.Kontrolka nesvítí žádná navíc.
freez
Saturday 27 February 2010 - 17:14:03 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Aha, takže auto odemykáš a zamykáš normálně klíčem a ne dálkou, myslel jsem jestli to tady není tak že pokud zamkneš dálkou auto a následně ho odemkneš klíčem, nejde auto nastartovat, pokud ale dálkáč nemaká už dlouho tak tohle by problém, být neměl. Že by z ničeho nic nešel vůbec natočit je divné, snad někoho něco napadne. Neříkal ti ten mechanik co vše zkoušel ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Olina
Sunday 28 February 2010 - 09:51:28 Citovat
Host
Opravář zkontroloval relátka a nějaké kabely jestli nejsou vypadlé.Akorát na čerpadlo se nedostal protože by prý musel vyndat celý motor.
freez
Sunday 28 February 2010 - 11:29:31 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Aha, tak jestli ti řekl, že nemůže čerpadlo zkontrolovat protože by musel vyndat motor tak se nedivím že nic nenašel , protože čerpadlo je v palivové nádrži a leze se k němu přes odklopené zadní sedačky, to se pak nedivím že nic nenašel. Takže tohle může být opravdu cokoli, berme to tak že nezkontroloval nic. Otázka je jestli je opravdu čerpadlo a relé čerpadla v pořádku a funkční, tedy obecně jde o to vyzkoušet jestli jde do motoru nafta a jestli okruh žhavení je v pořádku, to ale sama jen těžko zjistíš, chtělo by to napsat od kud jsi a kluci už by poradily buďto ověřený servis kde ví co dělají a nebo se na to někdo z členů třeba koukne.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
Olina
Sunday 28 February 2010 - 11:35:01 Citovat
Host
U naftového filtru nafta je ale nejde do vstřikovacích trysků.Jinak jsem z Roudnice nad Labem.
FF
Tuesday 16 March 2010 - 13:15:02 Citovat
Host
Stejna zavada 8.3.2010 na mem vozidle Astra G 1,7DTI z r.2004. Pricinou byl prechodovy odpor - vyhrate kontakty v ridici jednotce motoru, ze zadu na motoru, jde vyndat, ale na poprve to byl jezek v kleci 4x sroub-nejlepe malym ockovym klicem vel.10 a vcas rozpojit konektor (ze spodu odmacknout a zaroven sirsim kratkym sroubovakem povytahnout). opatrne postupne uvolnit spodni viko na jednotce a pak uz to bude videt (proletovat pouzit pouze kalafunu, jiny prostredek radeji ne!).
Po namontovani zpet byla radost velika - Astricka zase jede.

Muj postup byl -diagnostika a pak prohledani zde odkazu - takze dekuji tomuto a dalsim forum.
Anonymní
Friday 08 February 2019 - 19:00:56 Citovat
Host
Zdravím pánové koupillnjsem opel astru g 1.7 děti isuzu .motor mi zničeno nic chipnil a nejde nastartovat nevíte svého by mohlo být. Diky
Anonymní
Friday 08 February 2019 - 19:02:30 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Zdravím pánové koupil jsem opel astru g 1.7 dti isuzu .motor mi zničeno nic chcipnula nejde nastartovat nevíte svého by mohlo být. Diky



[ Upraveno Wednesday 27 February 2019 - 12:49:35 ]

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1366 sec,0.1043 z toho dotazů.