• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega C 2.5V6 - chvění ve vyšších rychlostech
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 18 August 2009 - 18:42:01 Citovat
Host
mates:jeste ne.udeam to neboj.ale rikal,ze je to ten kardan.tak sem se chtel zeptat jestli o nekom newite?
Anonymní
Saturday 23 March 2019 - 18:27:41 Citovat
Host
Pozdravujem Oplakov! Som rad, ze este fungujete a ze som si mohol precitat, co s vibraciami od kardanu (uz jsem zapomel). Ja stale OC2,6, 2000, teraz cca 380 tis km. walto
Colommbo
Saturday 23 March 2019 - 19:34:27 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Jen drobná poznámka, přátelé - v diskusi na jiném oplím fóru jsem zaznamenal i poznatek, že podobné vibrace se začaly projevovat po nástřiku spodku auta nějakým izolačním materiálem... Kardan je citlivě vyvážená věc a pokud se na její část v celé délce dostane vrstva materiálu, který tam nemá co dělat, vyvážení je pryč. Tož bacha na to!

W124 E320 Coupé - u mě dobrý
walto
Wednesday 10 April 2019 - 21:19:47 Citovat
Host
este k vibraciam Omega V6/2000/381 tis km: potvrdilo sa to = vymena stredoveho loziska kardanu problem vibracii od zadku Omegy vyriesila. co je ale tiez zaujimave tak je fakt, ze plynulosti behu motora V6 velmi pomohlo obnovenie funkcnosti vsetkych miest ukostrenia -polu celej pohonovej sustavy!!! prajem pekne dni

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1576 sec,0.1314 z toho dotazů.