• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
chvění auta po výměně pneu
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Mirek
Wednesday 27 April 2005 - 06:58:36
Host
Zdravím vąechny potřeboval bych radu. Asi před třemi týdny jsem vyměnil zimní pneu za letní. Kaľdé mám na samostatných dyscích (letní na ALU). Výměnu provedli v pneu-servisu a samozřejmě jsem si kola nechal převáľit. Po výměně se vąak auto začalo při jízdě chvět. Asi po týdnu jsem proto zajel opět do servisu, tam mi kola opět zhodili a přváľili (u přvaľování jsem byl a vąe udělali precizně navíc coľ mě mile překvapilo zadarmo), ale auto se mi stále chvěje a přitom se mi zdá ľe taky táhne doprava. Nevíte náhodou co by s tím mohlo být. Podotýkám ľe na zimních pneu jsem ľádné chvění neměl. Díky za tipy.
riwal
Wednesday 27 April 2005 - 07:02:43
Host
pořádně očistit a oąkrabat dosedací plochy disku a náboje a bude to v cajku.
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 07:11:38
Host
Máą tam origo Oplácký nebo universály.Pokud universály ,máą tam středící krouľky?
Mirek
Wednesday 27 April 2005 - 07:43:59
Host
Mám tam origoą oplácký a ráfky jsem jiľ před prvním přezutím čistil. No můľu na to kouknout jeątě jednou, ale myslím si ľe v tom to asi nebude. Jinak to mě zaujalo, kdyby tam nebyly origoą oplácký tak se tam musí dávat nějaké podloľky? Ony jsou jinak rozměrově? A kde se ty podloľky pak dají koupit?
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 07:52:39
Host
Díra v kole musí sedět těsně na náboji, ąrouby nestředí, uľ to tu bylo, zalistuj v poradně
pr»ka
Wednesday 27 April 2005 - 08:05:57
Host
Odkaz
riwal
Wednesday 27 April 2005 - 08:46:01
Host
2 Mirek: musíą vyčistit/oąkrabat oboje - disk i náboj a věř tomu, ľe to bude ono.
freez
Wednesday 27 April 2005 - 10:02:42
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
riwal: todle mi dělá po zimě taky a je pravda ľe ty dosedací plochy někdo natíral a neco se slouplo neco zůstalo tak je to takový krabatý u plecháčů v zimě mi to taky nedělalo a jak sem tam dal letní elektrony tak to začlo skusim to vyčistit

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
riwal
Wednesday 27 April 2005 - 10:35:06
Host
Oąkrabat a vyčistit úplně do hladka na obojim - nesmí tam zůstat ani trochu oxidu - ten vzniká hlavně v zimě pod plecháčema, ale mě se dělá i pod litakama, a kdyľ pak na to sekneą litaky, který maj rovný a poměrně velký dosedací polchy, tak stačí desetiny milimetru oxidu (rzi) a uľ to chvěje.
TOMY
Wednesday 27 April 2005 - 10:55:51
Host
to:pr»ka dík za odkaz , mám ty samé problémy.Forum vectry nečtu (mám Astru) , ale asi začnu.
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.4283 sec,0.3835 z toho dotazů.