• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Klíč ke šroubu u brzd?
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Kaja
Sunday 08 May 2005 - 20:02:52
Host
Zdravím,chtěl sem vyměnit zadní kotouč, ale nepodařilo se mi rozdělat takový d*****í ąroub co drľí třmeny - je to taková velká hvězda - podobná tý ruský Nevíte někdo jak se tenhle patent jmenuje a kde k tomu sehant něco čím to půjde rozdělat (praha)? Případně i přesný číslo (oříąku?) jestli jich je víc? Díky K. (Astra G)
pr»ka
Monday 09 May 2005 - 05:51:32
Host
Pokud já vím ,tak mi ty třmeny drľí na imbusech č.7. Je to netradiční klíč.Jde to ąpatně povolit, tak na ten spoj nakapej brzdovku a pak to půjde.Ale píąeą ruský hvězdičky, tak to by byly torxi,koupíą to ,kde se prodává nářadí nebo OBI a podobné sr*čky
[ Upraveno Po kvě 09 2005, 08:47 ]
Yper
Monday 09 May 2005 - 08:43:03
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To je divné, protoľe mně to tam drľí normální ąrouby se ąestihranem - nedávno (1/2 roku) jsem to měl dole a ąlo to celkem dobře povolit, protoľe celý ąroub byl zatřený vodovzdorným tmelem, takľe rezavý nebyl. Mám ale dojem, ľe imbus tam není. Ten by dotahovací moment nevydrľel.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
pr»ka
Monday 09 May 2005 - 09:00:39
Host
Tak jeątě oprava, vpředu jsou imbusy a vzadu normální ąestihran,kdyľ tak napią mejla
Kaja
Monday 09 May 2005 - 09:55:27
Host
Aby to nevypadalo, ľe si vymýąlím, naąel sem sadu kde je oříąek který potřebuju (je to ten s hvězdou dole
Odkaz

Tak a kde to sehnat v praglu?
Anonymní
Monday 09 May 2005 - 11:45:43
Host
Pokud se tím neľivíą, tak ľádný Torx oříąky nesháněj. Vnějąí jsou kompatibilní s běľným ąestihranem -Golou. U vnitřních Torxů uľ to neplatí. Pozor vąak na utahovací momenty. Jsou zvláą» u brzdových třmenů dost velké. Pokud máą auto jen na příručním heveru tak by při lomcování za ąroub na tebe mohlo shuknout! A při zpětné montáľi se na závit musí dát pojistný tmel a opravdu fest utáhnout!
Tom
Kaja
Monday 09 May 2005 - 13:12:43
Host
Anonymní82.99.145.179 napsal ...
Pokud se tím neľivíą, tak ľádný Torx oříąky nesháněj. Vnějąí jsou kompatibilní s běľným ąestihranem -Golou. U vnitřních Torxů uľ to neplatí. Pozor vąak na utahovací momenty. Jsou zvláą» u brzdových třmenů dost velké. Pokud máą auto jen na příručním heveru tak by při lomcování za ąroub na tebe mohlo shuknout! A při zpětné montáľi se na závit musí dát pojistný tmel a opravdu fest utáhnout!
Tom

Díky za info. Uz sem to mel jednou dole sundané, tenkrát se to golou jeątě povedlo, ale teď se to sklouzlo a ten ąroub je načnutý, nechci ho úplně zničit... Jinak samozřejmě bezpečnost nepodceňuju, pouľívám velký hydraulický hever i pojistný tmel
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2000 sec,0.1458 z toho dotazů.