• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
slabní nástup brzd
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
luba
Wednesday 18 May 2005 - 10:46:29 Citovat
Host
Kdyľ chci aby mi moje eFko (Caravan 1993) zastavilo "na místě", tak musím pořádně seąlápnout pedál ... a při přibrľďování je třeba taky větąí síly ... myslím, ľe to nění v pořádku a nevím co s tím (do servisu s tím zatím nepojedu)

díky Luba

Email
Lib
Wednesday 18 May 2005 - 10:54:32 Citovat
Host
nech si zkontrolovat brzdovou kapalitu - zavzdusneni a kvalitu (stari)
Anonymní
Wednesday 18 May 2005 - 11:02:48 Citovat
Host
Me to zacalo delat po tom, co sem koupil neznackovy desticky...
klubo
Wednesday 18 May 2005 - 12:22:17 Citovat
Host
oply vąeobecně maj línějąí brzdy, kaľdej kdo mi vleze třeba z ocháfky do astry tak se diví ľe mi to nebrzdí...
pr»ka
Wednesday 18 May 2005 - 12:45:06 Citovat
Host
absolutní souhlas s klubem,je to tak
Yper
Wednesday 18 May 2005 - 12:54:57 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No ono to vlastně brzdí tak jak má. Právě brzdy těch "prototypů" od f.©áde a VWskupiny jsou na rozbití huby, kdy na suché vozovce a velké adhezi při i mírném ąlápnutí dojde ke cvaknuté v jejich brzdách a děti jsou na předním skle!
Ale souhlas s tím, ľe na kvalitu brľdění mají různé horąí brzdové destičky a také to občas chce protočit odvzduąňovací ąrouby a odkalit-odvzduąnit.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
EnRico
Wednesday 18 May 2005 - 16:34:03 Citovat
Host
Na Astře i na Zafiře mám kotouče Brembo (na Astře jse origoąe zkroutil a na Zafiře byly shnilý) a k tomu desky Textar a au»o brzdí super. Jen se nedá očekávat, ľe to brzdí na plný kule, jen kdyľ se na to pořádně ąlápne, ne jak u ©kody Octavia a Fabia, kde stačí přílią lehká síla k proąlápnutí pedálu brzdy a maximálnímu účinku. Se ąkodou ABSkujete 10x denně i na suchu, s Opelem 10x ročně jen na prachu či ledu. U ©kody se to hodně blbě dávkuje, nohou nic necítíte. Je to snad kvůli strejcům, co měli dřív 120L, aby byl zřejmej ten pokrok a super pohodlí. ))
Tomas
Wednesday 18 May 2005 - 19:35:22 Citovat
Host
Nezlobte se na me, ale i kdyz jsem majitel Astry G tak uznam, ze Fabie, Octavie i vozy VW brzdi mnohem lepe. A na prudky nastup brzdneho ucinku si kazdy zvykne behem ujeti nekolika kilometru. Nemam rad nazory, ze to co mam ja, musi byt to nejlepsi. Kdyz presednu z Golfu do Astry, tak nadavam, ze vubec nebrzdi.
klubo
Wednesday 18 May 2005 - 20:00:06 Citovat
Host
ona brzdí ale musíą víct ąlápnout a na to si kaľdý zvykne během ujetí několika kilometrů...jak sám říkáą
pr»ka
Thursday 19 May 2005 - 06:34:42 Citovat
Host
Kluci přesnějak říkáte vąichni,soused má Boru a neměl jsem auto tak mi ji půjčil,málem jsem si rozbil pysk,velice nesympatické brzdy,myslím si ľe na kaľdé auto si zvykne po pár km, ale ty brzdy mi dělaly potíľe,kdyľ pak on si půjčil moje, protoľe potřeboval kombika, tak vąude rozhlaąoval, ľe opel je ąunt auto, ľe to ani nebrzdí,tak jsem ho vypičoval a» si nasere.Je pravda kdyľ jezdím a to jsem na to auto samo uľ zvyllí, ľe kdyľ potřebuju rychleji zabrzdit opravdu musím vynaloľit větąí sílu,neľ by bylo rozumné aspoň podle mě,dokonce i ľena se mě ptala jestli něco nemáme s brzdama,prostě u Opla to tak je,nevím nerozumím tomu ale nechápu proč s tím v Oplu něco neudělají,aby to bylo malinko ostřejąí..samo ne jak u ąadé

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1185 z toho dotazů.