• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kotouče životnost ?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
strajbery
Sunday 12 June 2005 - 22:49:33 Citovat
Host
zdravím, na Astru G 1,4 rv2001, kotouče při najetých 75000km zdá se mi to brzy měnit je, ale aut. servis je stočit nemohl protoľe by neodpovídaly bezp. normám, měnil tedy zatím jen destičky, jen za mater. chtějí 4500,- a předběľně jsem domluvený se známým dalo by se to i velmi levně co mi řekl ale to bych se asi bál..
K_P
Sunday 12 June 2005 - 23:27:16 Citovat
Host
Člověče, čeho se bát? Jako cena materiálu nebo se bojíą nekvalitně odvedené práce? V náhradních dílech je dost velký výběr od velmi levných destiček a kotoučů aľ po ty draľąí. Přitom spousta těch výrobců dodává i do první výbavy to tam je akorát vyraľeno logo výrobce auta. Mezi ty lepąí značky spadá třeba ATE, Lucas, Ferodo, Bosch zkus si nezávisle prověřit ceny. Na tlouą»ku kotoučů jsou stanovené normy. Pokud se vrtá do brzd zkuąený mechanik tak se není čeho bát. Proč platit přemrątěné ceny za práci a materiál u Opla.
[ Upraveno Ne čen 12 2005, 11:46 ]
strajbery
Sunday 12 June 2005 - 23:52:03 Citovat
Host
ja myslel bát se těch nejlevnějąích, co jsem mluvil s jedním tak se dají snad i za 1000,- jeden ... nakonec asi ta střední cesta bude nej. mělo by to být za tři i s prací,
co ľivotnost kolik najezdí ostatní ?? přece tu nejsem sám
samozřejmě záleľí jak to kdo provozujete, ale přece jsem 70000km nebrzdil
K_P
Monday 13 June 2005 - 00:24:22 Citovat
Host
Já nechal měnit u svojeho kotouče v 88 tkm a to se jeątě mechanik divil proč to chci měnit, ľe bych jeątě něco najel. Ale za tu cenu, no neber to a mám tam ATečka. To řekl mechanik u Opla ľe je máą ąpatný?
pr»ka
Monday 13 June 2005 - 05:40:13 Citovat
Host
strajbery no prostě záleľí na stylu jízdy,mám souseda s octávkou,který má najeto asi 40 000 a uľ mu měnili 1x nebo 2x kotouče a ani nevím kolikrát destičky,na můj styl prostě jezdí jak prase,brzda plyn,záleľí jak razantně brzdíą a jak se kotouče opotřebovávají.Jinak K_P měl pravdu výběr je obrovský,prostě si vyber podle ceny a kvality a výměna je sranda
Václav
Monday 13 June 2005 - 08:59:05 Citovat
Host
Já mám dobré zkuąenosti s firmou Ferodo. Přední destičky na VeA stály cca 700.-Kč, (v Oplu za ně chtěli 2000,-Kč). Ferodo dělá dvoje provedení - tzv. měkké a tvrdé destičky. Ty tvrdé stojí trochu více peněz, déle vydrľí - ale zase více při nich ubývají kotouče. Tak si můľeą vybrat. Nemá někdo zkuąenost s brzdovými kotouči od Feroda? Chtěl bych si je koupit.

strajbery
Monday 13 June 2005 - 19:31:43 Citovat
Host
K P jo jo u Opla.
zdá se mi to brzy měnit, nejsem čert.. a majitel přede mnou s ní najezdil jen 9000km.
Anonymní
Monday 13 June 2005 - 19:45:06 Citovat
Host
Pro Václava: já jsem si taky koupil u Feroda a tloukl čelem do zdi. Vąechny ostatní značky byly levnějąí. Jenľe to jsem zjistil aľ na účtu u pokladny, kdyľ jsem zjistil, ľe mi do telefonu říkali ceny bez DPH. U nás v Brně mám Ferodo za darebáky. A ľe bych byl z jejich zboľí unesen, to tedy ne. Tom Havíř
K_P
Monday 13 June 2005 - 19:59:43 Citovat
Host
2 strajbery: ptal jsem se proto, ľe po zkuąenostech u Opla, v jednom nejmenovaném městě, kdy mi navýąili částku o díl který je v pořádku (naątěstí jen při předběľné nabídce), o kterém jsem věděl, ľe s tou opravou nemá nic společného, tak jsem se otočil a ąel jsem domů. Jednalo se o svody a maník u Opla k tomu připočítal katík, ľe prý je taky v háji, celkem cena bratru za 25.000,- Kč.
Moľná by bylo proto lepčí zajet někam kde dělají brzdy aby se na to mrkli, neľ třeba úplně zbytečně a předčasně vyhodit peníze.
strajbery
Monday 13 June 2005 - 20:15:42 Citovat
Host
je to v lidech, má-li snahu jen vydělat tak na to určitým způsobem doplatí, jezdím tam uľ skoro 4roky a plná spokojenost aľ teď.
děkuji za odpověd..

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1718 sec,0.1399 z toho dotazů.