• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
VeBe a uprava palubky pro vysilacku
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
malajizva
Wednesday 11 August 2004 - 09:16:23
Host
Zdravim vsechny!
Mam prosbu. pouzivam v aute vysilacku. Nyni ji mam uchycenou na krytu pojistek (v levo pod volantem).
Rad bych ji umistil do prostoru pod regulaci klimy a nad popelnik - je tam dost nevyuzita prihradka.
Zkousel jsem se na to podivat. ale muj predpoklad, ze se da vytahnout asi neni spravny. Tak jsem tam koukal zezadu a mam pocit, ze tam neni dostatecna hloubka na vysilacku (rozmer je podobny jako autoradio).

Mate nekdo zkusenosti s upravou - popripade s predelavkou? Klidne to vyriznu ale chci mit jistotu, ze se tam vejdu. diky za re
honza
Wednesday 11 August 2004 - 11:28:13
Host
S vysílačkou ľádné zkuąenosti nemám, ale ten ąuplík se vyndat dá.
Sundáą obě krytky vlevo a vpravo od popelníku, vyąroubujeą oba ąrouby - tím je celý blok (přihrádka+popelník+zapalovač) uvolněný. Pak to chce trochu víc síly, pomoct si plochým ąroubovákem seshora nad ąuplíkem (je tam drátová výztuha napříč) a celé to vyndáą ven - je to tak trochu jeľek v kleci.
©uplík je k rámečku přilepený/přitavený, ale dá se to rozloupnout, popř. jenom uříznout zadní stěnu ąuplíku.
Instace vysílačky - to uľ je Tvůj problém, máą k disposici v podstatě celou hloubku středového sloupku, rozhodně víc místa neľ jen na rádio.
malajizva
Wednesday 11 August 2004 - 14:21:57
Host
tak to je super, hned to vyzkousim
kdyz jsem koukal zezadu, tak se mi zdálo, ze tam sroubky jsou...
Diky a jeste si nekdo prisadi?
riwal
Wednesday 11 August 2004 - 14:27:39
Host
Ne, zkus to a hlavně si tu palubku nerozątípej. Volací jméno na CB máą taky "malajizva" ?
malajizva
Thursday 12 August 2004 - 08:32:33
Host
Jasne, ze jsem malajizva i na CB

Vcera jsem se do toho pustil, hloubka je mala, takze vysilacka je videt vic, nez chci. Presto jsem se rozhodl to zkusit.... uz ji tam mam, suplicek je venku, trosicku pilovani vrtani a je to.
Az to dodelam, tak ukazu nejaky foto...
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1548 sec,0.1193 z toho dotazů.