• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Mlžení skel ,zaseklá klapka vnitřní cirkulace astra G/F , kabinový filtr....
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
manli
Sunday 08 January 2006 - 21:10:50 Citovat
Host
Mongoose napsal ...
Věčný problé..... Asi si vymlátím všechny okna a bude pokoj... Když je v autě víc jak dva lidi, tak je zaděláno...

naco vymlátit? stačí stáhnout
Milan
Sunday 08 January 2006 - 21:25:12 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Po opravě ovládání klapky vnitřní-vnější cirkulace vzduchu nemám problém,ať jsou v autě dva nebo čtyři lidé.Před opravou byla klapky trvale v poloze vnitřní cirkulace.

Astra G caravan 1,6 55kW
artemus
Monday 09 January 2006 - 16:20:54 Citovat
Host
Včera jsem jel s kamosema v citronu saxo ve 4, větrák topení jel na plno do kabiny a to zadní a boční skla se mlžili tak jako loni u moji Astry g, ale teď používám sprej Antifog a spokojenost (vlhko je s....)
Martas
Monday 09 January 2006 - 16:34:49 Citovat
Host
U nasich firemnich Aster G je tohle vzdycky zpusobeno zaseklou klapkou vnitrni cirkulace vzduchu, obvykle se meni motorek co to ovlada .....
Milan
Monday 09 January 2006 - 17:51:45 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Přesně tak,jak píše Martas.Zaseknutá klapka v poloze vnitřní cirkulace.Opravit a je to OK.
XXX
Tuesday 10 January 2006 - 13:27:50 Citovat
Host
U me to OK nebylo
off
Sunday 15 October 2006 - 16:51:04 Citovat
Host
Ještě upřesnění - stejný problém a stejné řešení - stále otevřená klapka, ale jen upřesňuji, že je potřeba t fakt rozmontovat a podívat se - nejen skrz schránku poslouchat, zda "zavrčí" při přepnutí - mě všechno vrčelo jak má, ale nakonec bylo vypadlé táhlo od motorku ke klapce...
Milan Dejdar
Saturday 18 November 2006 - 13:03:59 Citovat
Host
Mel bych dotaz co se tyka klapky pro prepinani vnitrni cyrkulace vzduchu.Pri poloze vzduch z venku ma byt polokoule otevrena nebo zavrena? Diky,mel jsem totiz taky problem s mlzenim oken kdyz byla polokoule otevrena.Ted je zavrena a okna se nemlzi.
aligator
Saturday 18 November 2006 - 14:53:15 Citovat
Host
tak teď jsem uplně popletenej z toho všeho mně se taky mlži astraF řekněte mně člověkovi s dlouhym vedenim tlačitko vnitřni regulace ma byt ztlačene nebo neztlačene aby nemlžilo dik
Čelda
Saturday 18 November 2006 - 15:30:38 Citovat
Host
aligator napsal ...

tak teď jsem uplně popletenej z toho všeho mně se taky mlži astraF řekněte mně člověkovi s dlouhym vedenim tlačitko vnitřni regulace ma byt ztlačene nebo neztlačene aby nemlžilo dik


U Astry F je vnitřní cirkulace zapnutá,když je knoflík zmáčklý dovnitř a je slyšet uzavření klapky. _;

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 [6] 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2049 sec,0.1424 z toho dotazů.