• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Kotoučové brzdy vzadu
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
klubo
Monday 22 November 2004 - 16:26:51
Host
a co takhle to prodat a koupit celý auto?
NIO
Monday 22 November 2004 - 20:26:13
Host
Martin 16V83.208.5.74 napsal ...
Ono je to v podstatě jedno, jakej motor tam je. Musí se to komplet předělat a hlavně vyztuľit. Moľná by to nebylo tak náročný, kdybych tam uľ měl 2.0 16v, ale stejně. Turbo je turbo a já ho tam chci


tak me uz rozum asi nebere. To auto neni pro ten motor delany , a ani vyrobce ho do astry nikdy nedaval.
Bylo by lepsi koupit neco jinyho.
A pokud to budes chtit prehlasit tak si myslim ze budes mit nejspis smulu. Al e je to na tvem zvazeni.

To all: tak to bude dalsi pojizdna rakev na silnicich. Cesky receno PASKVIL.
luk
Tuesday 23 November 2004 - 00:21:51
Host
aha...musel by si vymenit uplne vsechno co se tyce podvozku, brzd, vyfuku, taky by si musel umistovat mazichladic, ale jak psal NIO tak do takoveho typu aut se tento motor nikdy nemontoval, auto na takovy vykon neni vzadnym pripade prizpusobeno a i kdyz tam das ram, nikdy s tim nebudes moct byt spokojenej protoze tenhle motor funguje efektne pouze se 4x4, takovy vykon na silnici s prednim nahonem proste nepreneses...ale na druhou stranu jsem to videl v Kadettu a vypadalo skvele, ale nevim jestli to auto jeste zije, asi ne i pres ETC a 250/?? R16 to nebylo mozny rozjet normalne, ETC vubec nestihalo...
Martin 16V
Tuesday 23 November 2004 - 13:32:21
Host
Kruci, tak teď jste mi nasadili brouka do hlavy . Já chci Astru F, protoľe se mi líbí, takľe prodej nepřichází v úvahu.
klubo
Tuesday 23 November 2004 - 14:30:15
Host
tak si kup Astru F GSI, origo udělanou s 2.0 16V bez turba
Martin 16V
Tuesday 23 November 2004 - 16:49:27
Host
Aby jste mi rozuměli. Mám moľnost koupit v Německu Calibru, bouranou na zadek, za dobrý peníze s tímto motorem. A tak jsem si říkal, ľe kdyľ můľe mít kamoą GSi se 180 koňmi (změřeno na brzdě), tak proč tam rovnou nedat tenhle motor. Vľdy» je to v podstatě ten stejnej, jen je tam navíc turbo, intercooler a pár daląích drobností a bylo by tam 204ps. Uľ jsem viděl v Astře motor V6 z Omegy a jelo to v pohodě, i kdyľ ten má v sérii "jen" 170ps. Takľe technicky by to mělo jít vyřeąit.
V ľádném případě z toho nechci dělat přemotorované monstrum, které nejde udrľet na silnici.
Přihlásit jde vąechno, kdyľ jsou lidé na správných místech . Pořád je to jenom 2.0 16v.
klubo
Tuesday 23 November 2004 - 17:03:31
Host
tak to nech v tý kalibře a oprav jí, je to lepąí kára
luk
Wednesday 24 November 2004 - 00:13:18
Host
klubo: svata pravda...rozhodne tu Calibru nes..al bych se s prestavbou, bude to mozna drazsi nez oprava ty calibry a navic tam spoutu veci budes kupovat novych a dost veci ti z ni nebude do astry pasovat.
Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1903 sec,0.1484 z toho dotazů.