• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Tigra :: TIGRA :: Tigra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
chcipaaa :(
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
NIO
Wednesday 12 April 2006 - 17:10:19 Citovat
Host
bud nekde zapomel zapojit nejakou hadicku nebo je ten motorek na volnobeh vycisteny ale pridreny a newchodi.Spatne ho tam nasadil a nezkalibroval.
Dany
Wednesday 12 April 2006 - 17:19:33 Citovat
Host
Dakujem za odpoved NIO.Takze chyba je jednoznacne iba v tom motorceku na volnobeh?
Anonymní
Thursday 08 June 2006 - 23:48:09 Citovat
Host
Dany napsal ...

Nevie nikto,co by s tym mohlo byt,lebo moj mechanik je uz z toho hotovy a ja tiez


Hele chlape mám úplně stejný problém!zakorbonované ventily.vyčištěno,jede super,jen ty otáčky sem tam!!a mechanik už je taky na mašli!!a posílá mě už do prdele protože jsme zkoušeli plno možností a nic.kdyby se ti to podařilo vyřešit tak napiš na Email a kdyby mě tak ti napíšu taky.pošli na maila tvou mailovku.čao
Anonymní
Saturday 24 June 2006 - 04:34:01 Citovat
Host
ahojky:)) napsal jsem tady ze mam problem s tim chcipanim a dost se Vas ozvalo, ze mate to podobne... ja to vyresil jednoduse, staci tam misto natural95 nalit natural98 a vse je v pohode.. nejezdete s prazdnou nadrzi na doraz a lijte tam 98 a vse bude ok, zkuste to, uvidite:))
Host
Saturday 11 December 2010 - 18:27:22 Citovat
Host
mel sem to taky a stacily vymenit rozvody a slape to krásne
qpc
Monday 13 December 2010 - 08:46:54 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Anonymní napsal ...

ahojky:)) napsal jsem tady ze mam problem s tim chcipanim a dost se Vas ozvalo, ze mate to podobne... ja to vyresil jednoduse, staci tam misto natural95 nalit natural98 a vse je v pohode.. nejezdete s prazdnou nadrzi na doraz a lijte tam 98 a vse bude ok, zkuste to, uvidite:))


__;

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


qpc
Monday 13 December 2010 - 08:48:10 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Host napsal ...

mel sem to taky a stacily vymenit rozvody a slape to krásne



předpokládám,že ne všichni mam nejeto mega kilometrů na starších rozvodech,obyčejně je jednodušší začít volnoběžnym motorkem..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Anonymní
Tuesday 07 April 2015 - 21:20:17 Citovat
Host
zdravím, mam podobný problem ale nam uz Tigra vubec nechce nastartovat... Po dnešním hovoru se svým mechanikem sem se dozvedel ze by to z 90ti procent mohl byt palivovy filtr... chci to zkusit vymenit, myslite ze by mi nekdo mohl dat nejaky odkaz nebo tak neco na navod jak na vymenu? dekuji
Colommbo
Wednesday 08 April 2015 - 09:26:08 Citovat
Uživatel #2374
Registrován: Wednesday 01 February 2012 - 14:51:05
Příspěvků: 1192
Je-li tomu i u Tigry tak, jak normálně bývá, bude palivový filtr pod autem u nádrže někde v místě PZ kola, kovový váleček velký asi jako pěst. Připojený je buď na zacvakávacích rychlospojkách anebo klasicky hadicovými sponkami (starší provedení.) Výměna není složitá, jen rychlospojkám se někdy nechce rozpojit se, a je třeba dát pozor na správné namontování nového filtru (zachovat směr proudění paliva.)
P.S. Myslím ale, že příčinou nemožnosti nastartovat motor není palivový filtr, to by musel být opravdu zas*aný jak jetel...

W124 E320 Coupé - u mě dobrý

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1648 sec,0.1235 z toho dotazů.