• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Astra F automat
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Sehnalek
Tuesday 27 December 2005 - 19:19:30 Citovat
Host
Dobrý den, mám problem s Opel Astra F Caravan, Automat. prevodovka, Rok v. 1993, motor C16SE/KAT. Mám nasledujici problem, po startu blika zluta kontrolka S v ozubenem kolecku, jedine co pomaha aby neblikala je zahrat motor a vypnout a po chvili znovu nastartovat, nekdy ani tohle nepomaha. Kdyz blika tak auto spatne tahne a hodne zere. Nevite v cem by mohl byt problem?? Bylo to i na diaknostice v autorizovanem servisu ve Zline ale tam nic nezjistili.
Dmcd
Monday 02 January 2006 - 08:31:48 Citovat
Host
Pokud ti blika tahle kontrolka, tak je to chyba v automatu a tu na diagnostice myslim neprectou - muzou byt opaleny kontakty, spatnej (nebo malo) olej a pod... Zkus hledat, par vlaken o tom tady je a s podobnejma priznakama...
Anonym
Tuesday 03 January 2006 - 10:28:04 Citovat
Host
Hledal jsem ale nic jsem nenasel o automatu na astre. Asi jsem zadaval blbe parametry vyhledavani. Jinak diky
prtka
Tuesday 03 January 2006 - 10:53:14 Citovat
Host
V automatu se vůbec nevyznám...ale nepomohlo by vyměnit olej do automatických převodovek Dexron III nebo IV...třeba ten olej je už špatný a ten automat pracuje špatně
prtka
Tuesday 03 January 2006 - 11:01:36 Citovat
Host
V automatu se vůbec nevyznám...ale nepomohlo by vyměnit olej do automatických převodovek Dexron III nebo IV...třeba ten olej je už špatný a ten automat pracuje špatně
Dmcd
Tuesday 03 January 2006 - 11:08:20 Citovat
Host
Nehledej jen v astre ale obecene - zadej AUTOMAT do vyhledavani... Dost toho je na vectry a omegy ale je to porad ten stejnej princip a stejny vady...
onga
Sunday 12 February 2006 - 22:43:00 Citovat
Host
docela by mě zajímalo jak to s tim automatem dopadlo, protože mám úplně stejnej problém, bylo to jen olejem ?
ta samá závada
Tuesday 14 March 2006 - 10:05:25 Citovat
Host
Jak to dopadlo u mě to samé
NIO
Tuesday 14 March 2006 - 23:13:30 Citovat
Host
muze to byt zavada na kontaktech volicem nebo zavada na teplotnim cidle oleje, nebo na cidle otacek motoru nebo prevodovky.
Anonymní
Thursday 08 December 2016 - 08:16:25 Citovat
Host
Ja mam tiez taky problem.. blika kontrolka S.... wle zaujimave je ze sa to stava len ked je zima a mrzne.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1316 sec,0.1032 z toho dotazů.