• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Prasklá pružina
Přejít na stranu  1 2 [3] 4
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mája
Tuesday 07 February 2006 - 14:15:44 Citovat
Host
Je to jenom jedno vinutí,to by tim tlumičům snad tolik vadit nemělo.
JT
Tuesday 07 February 2006 - 14:25:29 Citovat
Host
Uvidíš záleží jak jezdíš a po čem jezdíš: vyměň a pak se ozvi
Mája
Tuesday 07 February 2006 - 14:29:13 Citovat
Host
Jezdim jako zodpovědnej rodič (občas) a jezdim po českých silnicích,takže asi vyměnit.
nejva
Tuesday 07 February 2006 - 18:58:30 Citovat
Host
Teď ještě pořád trvá v Oplu akce na výměnu zadních tlumičů za 1730,-Kč. A to se vyplatí
Koudy
Wednesday 14 March 2007 - 12:48:43 Citovat
Host
Tak jsem se vrátil z dovolený a zjistil jsem, že mi něco cinká u předního kola, příčinu jsem odhalil hned, prasklý péro, tak jsem obešel auto k druhýmu kolu a tam už bylo prasklý asi delší dobu. Chtěl bych znát váš názor nebo skušenost od jakého výrobce koupit pružiny nový, somozřejmě že Kelly, MJauto atd. mám osondovaný, popř na co si dát majzla. __;
NIO
Wednesday 14 March 2007 - 17:42:39 Citovat
Host
nebudem se ted bavit o originalech a jejich cene, ale ze zkusenosti jsem vyzkousel mnoho replikovych pruzin a opravdu nejpovedenejsi repliky dela Monroe.
Koudy
Thursday 15 March 2007 - 07:26:51 Citovat
Host
Díky za odpověď NIO, koukl jsem na to, Kelly je dělá a za 1298,- je dost dobrá cena tak do nich jdu.
Defender
Thursday 15 March 2007 - 11:42:24 Citovat
Host
To Nejva : Ta akce na ty tlumice od Opla sice stale trva, ale ja jsem v pondeli platil necelych 2800 kacek za ty zadni tlumice, ale je fakt, ze ty ceny jsou odstupnovany podle toho co mas za Opla.
Vitalish
Sunday 29 April 2007 - 22:08:12 Citovat
Host
Zdar Opelexperti,
vyměnil jsem teď pružiny (prasklo LP, rána jak z děla..) a tlumiče, ale zdá se mi po výměně, že auto "kouká" předkem do nebe Je to jen můj oční klam nebo je to normální? Už si na to zvykám 14 dní a pořád se mi to nezdá.... Odhadem je vršek výřezu blatníku 15-20 cm nad nejvyšším bodem pneumatiky (195/65/15) X20XEV sedan

Díky Vitalish
qpc
Monday 30 April 2007 - 00:30:29 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Vitalish napsal ...

Zdar Opelexperti,
vyměnil jsem teď pružiny (prasklo LP, rána jak z děla..) a tlumiče, ale zdá se mi po výměně, že auto "kouká" předkem do nebe Je to jen můj oční klam nebo je to normální? Už si na to zvykám 14 dní a pořád se mi to nezdá.... Odhadem je vršek výřezu blatníku 15-20 cm nad nejvyšším bodem pneumatiky (195/65/15) X20XEV sedan

Díky Vitalish



no,to by chtělo skouknout,dělali se totiž různě dlohé pružiny.Za prvé proto,že jsou různě těžké motory a za druhé třeba pro verze SPORT a podobné...,takže je možné,že jsou třeba delší,než ty původní..A nebo máš ty zadní už značně unavené...

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 [3] 4  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1523 sec,0.1140 z toho dotazů.