• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Dutiny
Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Mirek .
Wednesday 03 May 2006 - 07:27:28 Citovat
Host
aaa teď čtu, že od Prahy, já jsem z VČ, takže bych klidně dojel, ale záleží jak dlouho to bude trvat a kdy se to tak hodí přijet, asi až bude stabilně teplo co?
Václav GT
Thursday 04 May 2006 - 07:42:41 Citovat
Host
2 Mirek: Ano, před aplikací musí být dutiny suché = teplé počasí. Trvá to cca 2 hodiny (sedan), hatchback (pětidveřák) trošku déle. Odjet se dá hned po aplikaci. Přes týden jsem v Praze, o víkendu ve vsi na 34 km dálnice D1.
Můj Email= paralaxa(zavin)volny.cz
qpc
Thursday 04 May 2006 - 09:48:35 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
václav GT: tak si mě dej do pořadníku,vidim to během června..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Mirek .
Thursday 04 May 2006 - 11:19:08 Citovat
Host
Vaclave ok, přijedu na 100 pro a vidím to tak Červen - Červenec, napíšu na uvedený email 14 dopředu a domluvíme se díky čau
Ascona
Wednesday 10 May 2006 - 13:09:50 Citovat
Host
Jelikoz jsem z Ostravy a nejspis bych asi nebyla ochotna jet do Mostu nebo Prahy na vystikani dutin VeBe, i kdyz to uplne zcela nevylucuju, tak se chci zeptat, co rikate na pripravek Terotex. Jeden znamy mi nabizi vystrikani spodku za cca 800 Kc prave timhle pripravkem, samo ze beru i dutiny, ale tuhle cenu mi presne nerekl. Takze zajimalo by me co to je zac a co rikate na tu cenu. Dekuji.
Václav GT
Wednesday 10 May 2006 - 14:52:30 Citovat
Host
Ascona napsal ...

Takze zajimalo by me co to je zac a co rikate na tu cenu. Dekuji.

Co je ten známý zač, to ti nedokážu přesně říci, ale vzhledem k tomu, že ti nabízí jistou službu za cenu, která nepokryje ani cenu materiálu ...... Nenabízel ti i něco jiného?? Ne, promiň, teď vážně: Terotex je obchodní značka renomované značky Teroson, spolu se s firmou Dinol (tu používám já a Yper) patří ke špičce v protikorozní ochraně. U dutin je to jasné, u podvozku existují dva druhy ochraných nástřiků či nátěrů (byť se všechny jmenují Terotex). Jeden druh je na bázi vosku, druhý na bázi bitumenu (asfalt, kaučuk) či pryskyřic. Na jednou ošetřený podvozek voskem musíš už stále používat ten samý druh (né značku) nástřiku. Ale to by ten známý měl vědět. Normální cenu za dutiny a podvozek ošetřený přípravky Terotex odhaduji kolem 3500-4000 Kč.
qpc
Wednesday 10 May 2006 - 15:56:57 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
za 800? to je asi jen nějakej spray s hadičkou viz nákupy v Tesco __; ,nebrat,škoda peněz..

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


kosta
Wednesday 10 May 2006 - 16:42:03 Citovat
Host
čus bus kluoi chci se zeptat loni jsem koupil astraF94 prahy a zadek bez jakeho koli naznaku rzi tak se chci zeptat asi už to musi byt ošetřeny za tu řadku let tak nevim jestli do toho jit dikes! jinak by to asi za tu dobu užhnilo ne?
Martas
Wednesday 10 May 2006 - 16:48:30 Citovat
Host
kosta napsal ...

čus bus kluoi chci se zeptat loni jsem koupil astraF94 prahy a zadek bez jakeho koli naznaku rzi tak se chci zeptat asi už to musi byt ošetřeny za tu řadku let tak nevim jestli do toho jit dikes! jinak by to asi za tu dobu užhnilo ne?


Dutiny poznas tezko, ale jestli je nebo neni udelanej spodek/podbehy celkem snadno poznas tyhle antikorozni barvy se nanaseji v pomerne silnych vrstvach, jsou pomerne plasticke a obvykle maji i dost nesouvisly povrch takze to je i videt .... Shnily, neshnily zalezi na tom jak se o to auto kdo staral a zejmena jak bylo a nebylo treba v zime pouzivano a zda bylo garazovane. Udelany to byt mohlo, druha moznost je ze uz to bylo jednou vyvarovany (v tom pripade je vzadu v podbehu videt spoj vnitrniho lemu), nebo to bylo bourany a mas ty plechy meneny. Pokud vim tak historie vtvyho auta uz tu byla probirana a je dost nejista takze mozne jsou vse z vyse uvedeneho.
Ascona
Thursday 11 May 2006 - 08:49:44 Citovat
Host
Hmm, tak diky sice z toho nejsem moc chytra, ale neva... Moc toho o tom pripravku nevim, jen rikal, ze je to prave taky rosolovite... Me prave ta cena taky celkem zaskocila, ale vubec zase nevim jaka je spotreba a prace na dutiny a jaka na podvozek, tak proto ten dotaz. Kdyz tak se ho presne pozeptam na presny typ pripravku a jeste pisnu

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 [5] 6  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1977 sec,0.1511 z toho dotazů.