• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Destičky
Přejít na stranu  1 [2] 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Thursday 16 December 2004 - 06:51:10
Host
Tak to mě teda u Steigra oholili, protoľe kdyľ mi měnili desky a já se divil proč jsou tak drahý, tak mi řekli, ľe tam museli dát ty s čidlem, protoľe to mám hlídaný a přitom pc nemám.
Lib
Thursday 16 December 2004 - 08:35:46
Host
mam pocit, ze kdyz clovek nema v servisu znamyho, tak ho oholi uplne vsude, kua to sou sluzby
NIO
Thursday 16 December 2004 - 21:01:30
Host
riwal napsal ...
Tak to mě teda u Steigra oholili, protoľe kdyľ mi měnili desky a já se divil proč jsou tak drahý, tak mi řekli, ľe tam museli dát ty s čidlem, protoľe to mám hlídaný a přitom pc nemám.


vectry to maj vsechny neboj. maji kontrolku kdyz nemaji pc.
tak bud v klidu
klubo
Thursday 16 December 2004 - 21:28:23
Host
no tak o to líp by se domontovával palubní počítač....!amazed
riwal
Friday 17 December 2004 - 07:00:53
Host
Takľe opravuju, u Steigra mě oholili, ale ne neprávem.
Hanek
Wednesday 12 January 2005 - 06:36:30
Host
pánové a kdy vymenit kotouče?Čekámě výměna destiček a tak nevím,jestli mám něco dělat s kotoučema(nový nebo je přetočit).Kdyľ na ně ąáhnu přes kolo,tak jsou vyjetý(to je asi normál) a troąičku hrbolatý.
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 06:48:08
Host
Jo to je normál, ale minimální tlouą»ka je 7mm - u chlazenejch kaľdej kotouč zvláą».
Hanek
Wednesday 12 January 2005 - 07:37:00
Host
Tak ľe je mám nechat tak jak jsou.Jo?Prosím tě Riwale co si mám představit pod tím ''u chlazených kaľdý kotouč zvláąt·''.Nerozumím.Jo a jeątě prosím vás můľu mít od známýho destičky na předek za dobrou cenu,ale nevím jestli mi tam půjdou.On měl AstruG 1.8 16V a já mám astruG 1.6 16V.
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 07:43:16
Host
Chlazený kotouče jsou u prostřed dutý, takľe je tvoří v podstatě dva k sobě sesazený kotouče s mezerou mezi - to je to chlazení. Takľe kaľdej by mel mít min 7mm - abys to nebral i s tou mezerou mezi.
Ty desky nevim Astry moc neznám.
Hanek
Wednesday 12 January 2005 - 08:46:52
Host
Aha,tak to jsem nevěděl.Asi budu mít obyčejní.Pozná se to nějak na pohled.Krom toho,ľe budou asi silnějąí?No jinak je tam necham být,bez nějaké úpravy.
Přejít na stranu  1 [2] 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1345 sec,0.1054 z toho dotazů.