• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Destičky
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
riwal
Wednesday 12 January 2005 - 10:07:23
Host
No to poznáą na první pokled - prostě to vypadá jak by byl kotouč sloľen ze dvou a mezi nima je mezera s přepáľkama.
Hanek
Monday 17 January 2005 - 09:27:55
Host
Tak jsem koukal na ty brzdy.Destičky jsou v pohodě,ale horąí to je s kotoučema.vpředu jsou destičky 8-9mm,vzadu 7mm.kotouč vpředu 21-22mm(je chlazenej,měřený dohromady),vzadu 8mm.Kdyľ to nechám být nestane se něco s kotoučema?Kolik na to jeątě najedu?
Brčko
Tuesday 18 January 2005 - 07:41:50
Host
Ty desky jeątě vydrľí tak 10000km,záleľí co je to za značku.Ty kotouče by si zaslouľili vyměnit.Nic by se jim nemělo stát.Vyměnil bych to vąechno aľ sjedeą destičky.
NIO
Tuesday 18 January 2005 - 19:12:53
Host
Hanek194.108.20.26 napsal ...
Tak jsem koukal na ty brzdy.Destičky jsou v pohodě,ale horąí to je s kotoučema.vpředu jsou destičky 8-9mm,vzadu 7mm.kotouč vpředu 21-22mm(je chlazenej,měřený dohromady),vzadu 8mm.Kdyľ to nechám být nestane se něco s kotoučema?Kolik na to jeątě najedu?


muzes si to zkontrolovat sam. kdyz sundas kolo, je na stredu kotoruce vyrazen udaj v mm kolik min muzou mit. Tak se na to podivej. Pak to zmer a uvidis. nenech si radit jnejake jine hodnoty.
MInimalni hodnoty bude nejspis 21-22mm podle druhu brzdice a vzadu 8mm. nejmensi toustky desticek-oblozeni je 2mm.
riwal
Wednesday 19 January 2005 - 06:48:33
Host
Jo tak chlazený kotouče se měřej dohromady - no sem zase chytřejąí, ale kdysi jsem to slyąel jinak, kdyľ jsem měl mazdu a měnil jsem předek, ale to je asi jiná kapitola.
Hanek
Wednesday 19 January 2005 - 07:42:03
Host
Děkuji za odpovědi k rozměrům segmentů.Jeątě by mě ale zajímalo více názorů,,zda ty kotouče vydrľí jeątě nějakou dobu.Ty změřené rozměry jsem uľ psal.Ty kotuče jsou skoro na minimu.
Anonymous
Wednesday 19 January 2005 - 13:10:10
Host
já na jaře vyměním kotouče i destičky, budou mít 90tis a vzhledem k ceně asi 1200/kus myslím ľe neudělám chybu, mám koupit nějakou značku? zralý nabízí Brembo coľ se mi zdá ok ale třeba to není to ono a destičky taky nevím jaké, poraďte co nejlíp brzdí
NIO
Wednesday 19 January 2005 - 20:05:22
Host
Anonymous195.144.99.106 napsal ...
já na jaře vyměním kotouče i destičky, budou mít 90tis a vzhledem k ceně asi 1200/kus myslím ľe neudělám chybu, mám koupit nějakou značku? zralý nabízí Brembo coľ se mi zdá ok ale třeba to není to ono a destičky taky nevím jaké, poraďte co nejlíp brzdí


Brembo vrele doporucuju !!!!!
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1582 sec,0.1287 z toho dotazů.