• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Chybí otáčkoměr
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
raca01
Tuesday 24 August 2004 - 18:52:07
Host
Zdravim vąechny!
Chtěl jsem se zeptat jestli jste někdo měnil přístrojovku? Chci koupit vectru B a jediný co mi tam chybí je otáčkoměr (coľ nechápu u 1,8 16v)
Zajímalo by mě jestli by byl velký problém tam ąoupnout to přístrojovku co ho má.
Dík a a» vám výfuk dlouho drľí!!
riwal
Wednesday 25 August 2004 - 06:58:50
Host
Určitě nebyl, vąechno by mělo být osazenný kvůli řídící jednotce. Pokud to nemá otáčkoměr, tak je to nějaký vybavení "ľebrák", ale kdyľ tam vrazíą přístrojovku s otáčkoměrem, mělo by to normálně ąlapat.
qpc
Wednesday 25 August 2004 - 09:13:58
Host
Tak to mam tu samou,nemá otáčkoměr,ale mam 4 airbagy i klimoąku,u Opla asi blbnuli.Vyřeąil jsem to montáľí dodatečného otáčkoměru kterej mam na palubní desce v koutku u A sloupku.Chce to chvilku hraní,palubku jsem měl celou dole,na tom centrálnim konektoru to ale zapojené nebylo.Daląí věc je ta,ľe dodatečnej otáčkoměr snímá inpulzy,ale řídící jednotka do orig.otáčkoměru posílá volty,takľe je potřeba to táhnout ze signálního kabelu k jednotce.Druhej problém byl,ľe ty kabely jsou dva,plus je tam jeden stínící.Bylo nutné sloučit signál z těch dvou(kaľdej posílá 2 válce).takhle to zní sloľitě,aleneni to tak hrozné.Odkud jsi?
qpc
Wednesday 25 August 2004 - 09:17:05
Host
To Riwal: říkáą ,,ľebrák,, ? u OPLA byli asi oľralý,kdyľ vymýąleli tuhle verzi.Dali tam 4 bagy,klima,ale nemam tam otáčkoměr a kupodivu tam neni ani hledové oko ) .Někdy to Německé myąlení nechápu,jinak autíčko slouľí..
riwal
Wednesday 25 August 2004 - 13:55:56
Host
Ten ľebrák byl v uvozovkách . Pokud jsi auto neměl jako nové, mohl bývalý majitel budíky vyměnit, protoľe se původní posraly a jelikoľ neměli na vrakáči nic jinýho neľ verzi "ľebrák", tak ji tam máą.
Q
Wednesday 25 August 2004 - 18:57:25
Host
Riwal napsal hloupost. pokud to nema otackomer, tak ho budes pravdepodobne dotahnout.
riwal
Thursday 26 August 2004 - 07:17:01
Host
riwal
Thursday 26 August 2004 - 07:20:07
Host
Jó ten čeątin to je kobylek.
Richie
Thursday 26 August 2004 - 14:46:23
Host
Jestli si dobre vzpominam, tak tuhle "special edition" bez otackomeru Opel prodaval pri ruznych sleva akcich (Mate uz doma tri auta? Ukazte technicaky a na konkretni model Vectry dostanete 20 proc. slevu)
qpc
Friday 27 August 2004 - 13:57:29
Host
to RIWAL: no,autíčko mam přímo ze saloonu od Srbíka a nové bylo.Byla to nějaká slevová akce jak tady uľ někdo napsal,bohuľel ten otáčkoměr tam uľ nedali od začátku.ANdrej se s tim lopotil celé odpoledne,ale je to kluk ąikovnej )
Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1615 sec,0.1250 z toho dotazů.