• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Monterey :: MONTEREY :: Monterey ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Manuál
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Japonský opel
Tuesday 04 April 2006 - 14:20:34 Citovat
Host
Nemáte někdo manuál, servisní či jiné informace o tomto voze? Konkrétněji o 3,1 TD z 1993?? Nebo kde aspoň hledat, byť v angličtině apod. Nebo aspoň zkušenosti. Díky.
Václav GT
Tuesday 04 April 2006 - 15:46:26 Citovat
Host
Japonský opel napsal ...
Nemáte někdo .... servisní či jiné informace ... byť v angličtině apod.

Nevím, co znamená "apod.", ale zde máš katalog náhradních dílů v ruštině : Odkaz
Japonský opel
Friday 07 April 2006 - 06:37:58 Citovat
Host
Václav GT napsal ...

Japonský opel napsal ...
Nemáte někdo .... servisní či jiné informace ... byť v angličtině apod.

Nevím, co znamená "apod.", ale zde máš katalog náhradních dílů v ruštině : Odkaz

Díky i za takovou informaci. Sháním o tom autě jakékoliv informace, jsem zvyklý si na autě aspoň něco udělat sám s otcem. Ahoj Milan.
Japonský opel
Tuesday 11 April 2006 - 06:11:57 Citovat
Host
Tak jsem něco našel v angličtině. byť to jsou ruské stránky Odkaz
Je to sice pro ISUZU, ale podle mně je to stejný.
Sasa
Thursday 04 May 2006 - 14:47:55 Citovat
Host
Scháním manuál na monterey jak divá!!!!!!! Z toho odkazu moc chytrá tedy nejsem! Kdyby mne moh někdo "nakopnout"! ?lola
Sasa
Thursday 04 May 2006 - 14:59:55 Citovat
Host
ještě doplním, že mi jde taky hlavně o to, jak donutit to vše na palubní desce k správné činnosti. Mlhovky nalezeny náhodně a podobně!
Jason
Thursday 04 May 2006 - 15:07:44 Citovat
Host
Sasa napsal ...

ještě doplním, že mi jde taky hlavně o to, jak donutit to vše na palubní desce k správné činnosti. Mlhovky nalezeny náhodně a podobně!

nejlepší je všechno vyzkoušet, tím se nic nezkazí....
Japonský opel
Saturday 13 January 2007 - 19:58:34 Citovat
Host
Manuál - včera jsem si objednal přes internet něco jako dílenskou příručku za cca 20 e vetně pošty. Jsou to 2 CD. Jinak na Odkaz nabízejí v obchodě 2 příručky na Isuzu Trooper v angličtině. Jednu z nich prodávají i u nás za 1350 kč v e shopu s manuály.( za cca 1350 kč) . Milan.
Japonský opel
Wednesday 31 January 2007 - 20:35:28 Citovat
Host
Tak mám doma tu dílenskou příručku - 2 cd nataženy do počítače. Angličtina je asi největší brzdou v rychlém prohledávání - člověk musí znát přesné výrazy - ty zvolit v menu a objeví se obrázky - s velmi stručným popisem. Lze to i vytisknout, je to na všechny verse. Pokud bude zájem, pokusím se poradit.
P.S. Jsou tam VŠECHNY oply. od Astry až po Fafiru.
míra
Thursday 01 February 2007 - 11:02:25 Citovat
Host
No pokud máš na Merivu 1,7cdti, tak bych od tebe koupil - lepší angličtina než nic...

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1711 sec,0.1238 z toho dotazů.