• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kontrola chyb
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mesh
Wednesday 01 February 2006 - 07:46:04 Citovat
Host
Ahoj Všem
Může mi někdo poradit jak si mám na své VeBe vyvolat chybová hlášení a hlavně propojení a seznam chyb.
Díky za rady
Simir_FM
Wednesday 01 February 2006 - 07:55:24 Citovat
Host
Budeš to muset napíchnout na PC jinak to z toho ven asi nedostanes.
mesh
Wednesday 01 February 2006 - 08:00:03 Citovat
Host
jde to i jinak než klasická diagnostika v servisu?
Václav GT
Wednesday 01 February 2006 - 08:15:07 Citovat
Host
Samozřejmě, že to jde i jinak. Ale ne u všech Vecter, které se kdy vyráběly. Napiš typ motoru (např. X18XE, event. rok výroby, atd ...). Jestli je to diesel, tak ti já nedokážu poradit.
mesh
Wednesday 01 February 2006 - 12:04:43 Citovat
Host
Je to X20XVE r.v 1996 2,0 16V 100Kw
Václav GT
Wednesday 01 February 2006 - 13:05:37 Citovat
Host
Ano, tenhle motor a ECU se dá přečíst doma: Odkaz
ZdendaS
Wednesday 24 May 2006 - 09:58:11 Citovat
Host
Nevíte prosím někdo jestli jdou ty vyblikané závady nějak vymazat, když už jsou odstraněné? Na stránce Odkaz /fault_codes/fault_codes.htm se myslím píše něco o tom, že by se mělo 30x zapnout zapalování, ale nedokážu to přesně přeložit.
JardaB
Wednesday 24 May 2006 - 10:15:46 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
U tohoto nevim, ale obecne se smazou samy po x nastartovanich bez vyskytu zapsane chyby (nevim jestli staci jen zapnout zapalovani, ale pochybuju) a nekdy staci odpojit baterku (u me OB ale ne - asi EEPROM). Ja to resil tak, ze jsem jezdil, delal si carky a po 30ti startech to zkontroloval.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
Václav GT
Wednesday 24 May 2006 - 10:21:00 Citovat
Host
2 ZdendaS: Uložená závada se automaticky smaže, když se neprojeví při dvaceti po sobě následujících startech motoru (motor musí naskočit, nestačí jen zapnout zapalování). Pokud chceme závadu z paměti vymazat hned, odpojíme na cca 30 sek. baterii (akumulátor) - takhle to funguje u Motronicu M1.5, u ostatních systémů to bude obdobné.
ZdendaS
Wednesday 24 May 2006 - 10:34:56 Citovat
Host
Díky za reakce. Já mám VeBe 98 (X18XE), ŘJ Simtec 56.5 a baterii jsem měl odpojenou přes noc ale závady tam zůstaly zapsané. Když jsem byl před časem na diagnostice v neautorizovaném servisu a řekl jsem jim, že jsem měl odpojenou baterku, tak tvrdili, že to nevadí, že tam ty závady ještě budou a taky byly. Teď už by mělo být všechno O.K., kontrolka ani neblikne, auto jede v poho, tak bych to chtěl vymazat. Takže asi buď opět na diagnostiku vymazat, nebo počítat ty starty....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1387 sec,0.1061 z toho dotazů.