• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Záměna masky astra F maska z let 95 a výš do starého modelu před rokem 95.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
kopac
Monday 17 April 2006 - 10:17:54 Citovat
Host
čau pardi dala by se dat ta novějši maska na astruF 94 myslim že světla jsou stejny nebo v čem by mohl byt problem, mam vyjety oba obrazky a při porovnani mi to připada stejne tak nevim


[ Upraveno Wednesday 31 October 2007 - 22:39:49 ]
Gizmo_CZ
Monday 17 April 2006 - 20:34:45 Citovat
Host
jaká "novější" maska? z čeho z jakého typu auta?? Z Astry F 94 na Astru F 95?? ano šla __;
kopac
Monday 17 April 2006 - 20:54:05 Citovat
Host
myslim tim astraF95 a viš, dat na astraF94
klubo
Wednesday 19 April 2006 - 12:05:06 Citovat
Host
světla nejsou stejný, nebude ti tam ta nová maska pasovat
Gizmo_CZ
Thursday 20 April 2006 - 07:36:23 Citovat
Host
No tak co já vím tak to pasuje? Ono ale fakt záleží jaké jsou tam světla! Já mám Astru F 95 r.v. a mám tam předek s AF r.v. 98. Pasovala na 100% __;
mirda x20xev
Wednesday 26 April 2006 - 16:57:25 Citovat
Host
Jo to sem si taky myslel,ale jak píše klubo světla jsou jiné více zkosa např. maska z Gsi na F nedáš! Stará světla cca do 93rv
NIO
Wednesday 26 April 2006 - 18:44:46 Citovat
Host
stara a nova maska ma jine nabehy zkoseni. pokud to chces menit musis i svetla. na 100%
IJK
Sunday 14 May 2006 - 18:29:39 Citovat
Host
Existují dva typy, měnily se právě s modelovým rokem 1995. Maska je záměnná jen s předními světly (šikmější vnitřní hrana), blinkry a zadní lampy které se měnily taky záměnné jsou.
freez
Wednesday 31 October 2007 - 22:26:02 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Jelikož jsem teď měnil masku a mám model z roku 93 a maska co jsem koupil je na model od 95 vejš (bohužel mi to prodávající pozapomněl říct , bylo to koupené už použité) , tak mohu potvrdit že to opravdu nesedí a nedá se to zaměnit , maska má jiný úkos a musel bys vyměnit i světla a nejen to dolní hrana masky je kratší asi tak o 0,5 cm na každé straně , protože novější model má spodní hranu blatníku malinko delší a maska je tak o 2 až 3 mm nižší pro novější ročníky. na dálku to sice nejde vidět protože je to v barvě a splývá to ale jak přijdeš na 5 metrů od auta tak je to špatné , bohužel budu tam, muset dát jinou , škoda toho laku protože když jsem jí tam jako jen tak přiložil vše vypadalo že je ok , ale bohužel.

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
freez
Wednesday 31 October 2007 - 22:45:36 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
kosta napsal ...

caute poradte pasuje predni mrika astra95 a vis do astry 94 chci to vymenit ja myslim ze jo ale chci ujisteni nez to koupim dik



klubo napsal ...

kosta napsal ...
caute poradte pasuje predni mrika astra95 a vis do astry 94 chci to vymenit ja myslim ze jo ale chci ujisteni nez to koupim dik


pokud myslíš před a po faceliftu tak nepasuje



kosta napsal ...

jak to vis mam to vedle sebe na obrázku a vnejsi obrysy tech masek vypadají stejné tak mi řekni v čem to nepasuje



klubo napsal ...

bo světla po faceliftu sou stejný a je tam jinej sklon toho výřezu



kosta napsal ...

klubo: kerej vyrez myslis a ty jsi to zkousel?takze to tam nedostanu? ja tvrdim vsechno jde kdyz se chce tedy skoro vsechno a toto by mohlojit



klubo napsal ...

kosta napsal ...
klubo: kerej vyrez myslis a ty jsi to zkousel?takze to tam nedostanu? ja tvrdim vsechno jde kdyz se chce tedy skoro vsechno a toto by mohlojit


no jestli chceš dát faceliftovanou masku na starej předek tak to prostě nepujde protože světla sou jiný, pošli foto a já ti vyznačim kde je to jiný



JOB napsal ...

kosta napsal ...
klubo: kerej vyrez myslis a ty jsi to zkousel?takze to tam nedostanu? ja tvrdim vsechno jde kdyz se chce tedy skoro vsechno a toto by mohlojit

Tak proč se ptáš , když neakceptuješ odpověď ?





Přesunuto ze souběžného vlákna přední mřížka

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1589 sec,0.1080 z toho dotazů.