• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kniha Jak na to - Opel Corsa
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Béda
Wednesday 31 May 2006 - 21:42:30 Citovat
Host
Máte někdo zkušenost s touhle knihou? Vyplatí se to koupit šikovnému kutilovi se starší Corsou B 1.0 1998? Dík za názory _; Ps: nejezdím zásadně do servisů
Martas
Wednesday 31 May 2006 - 21:56:11 Citovat
Host
Béda napsal ...

Máte někdo zkušenost s touhle knihou? Vyplatí se to koupit šikovnému kutilovi se starší Corsou B 1.0 1998? Dík za názory _; Ps: nejezdím zásadně do servisů


Cim jsou auta novejsi, tim min se toho o nich v Jak na to doctes, bohuzel ti neporadim s Corsou, ale jestlize v Jak na to pro VeA se toho dalo docela dost vycist tak k VeBe uz skoro nic. Ale poradim ti pokud mas v dosahu prodejnu BEN Odkaz (Praha, Brno, Plzen, Ostrava) tak zajdi na nekterou z prodejen, tam si ji muzes napred prolistovat, ale zrovna tak ji budou mit v siti hypermarketu a vetsich knihkupectvi _;

[ Upraveno Wednesday 31 May 2006 - 21:58:21 ]
JardaB
Wednesday 31 May 2006 - 22:15:12 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Tak nejak, na novejsi auto to moc smysl kupovat nema. Kazda kapitola je z 50% sestavena z varovani, ze se ma pred operaci odpojit baterie a co ze to zapomene vsechny kody radia atp, ze se nema mlatit do pytlu, hazet je na zem atp a to treba i u popisu vymeny kola. No a zbytek vetsiny kapitol je informace, ze je to moc slozity a ze se s tim ma jet do servisu ?lola Tahle poradna je 100x lepsi _;

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
RBr
Thursday 01 June 2006 - 10:28:41 Citovat
Host
Taky ji mám pro svý auto.Něco novýho se tam člověk může dovědět. Ať už nějaké data, případně postupy....
Mě ale víc mrzí základní chyby, omyly nepravdy.....zřejmě otázka překladu. Některé jsou i dost závažné a pokud se člověl nad tím nezamyslí vlastní hlavou, nadělal by sis občas pěknou paseku
MirekS
Thursday 01 June 2006 - 20:00:33 Citovat
Host
Tu knihu na CorsuB mám, nejvíc se mi hodila el. schémata. Je pravda, že na některé věci je nepoužitelná, ale v kombinaci s touto poradnou jsem pár drobností už vyřešil. Můžu ji i zapůjčit-pracuju v Praze.
jerry333
Wednesday 13 September 2006 - 12:40:59 Citovat
Host
No ja knihu mam tiez a potreboval som dat dole bubon na zadnom kolese a podla knihy mal byt bubon primontovany skrutkou a v skutocnosti ziadna skrutka No ale esteze existuje tato poradna.
Anonymní
Friday 29 August 2008 - 09:43:45 Citovat
Host
caute viem že je to už asi neaktualne ,ale ako čítam ste tu traja co ju majú a zatial ani jeden ste ju neoskenovali pekne.dobre viete že sa nedá zohnat nikde .Takže vas poprosím ak viete skuste to oskenovat v mene všetkých čo ju potrebujú díkes.
vector
Saturday 30 August 2008 - 19:52:36 Citovat
Host
Asi takto, tuto knihu mám už ke druhému vozu a pokud nemáš ani základní informace o voze, tak se rozhodně vyplatí ji koupit, není to zase takový balík, aby to člověk neobětoval. Je tam celkem dost návodů, které se dají použít alespoň natolik, aby si člověk udělal obrázek o tom jak co rozdělat. Mě osobně pomohla.
Hujer
Sunday 31 August 2008 - 16:58:48 Citovat
Host
Když neumíte použít hlavu, použijte Googla: Odkaz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1628 sec,0.1302 z toho dotazů.