• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Airbag
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Cochtan
Wednesday 01 September 2004 - 14:01:22
Host
Začala mi svítit kontrolka od airbagů, zajel jsem do servisu, chlápek to napíchl na diagnostiku a tvrdí, ľe je spatná patrona u pásu, která u něho stojí údajně přes 8000,-. Je to moľný nebo mě chce natáhnout?
&|
Lib
Wednesday 01 September 2004 - 14:17:58
Host
to bude asi ten predpinac pasu. 8 klacku se mi zda moc, ikdyz ceny tech originalnich dilu jsem nikdy nepochopil, treba pro silentblok sani na astru (sroubek co ma misto hlavicky kolecko gumy) stoji 3 kila ... spis nechapu so ce muze posrat na predpinacich pasu, mozna bude jen spatnej kontakt s elektronikou? Zkus jinej servis
honza
Wednesday 01 September 2004 - 17:15:15
Host
Mám stejný problém - taky svítí kontrolka a chyba je v patroně pásů.
Jenľe v mém případě jde o to, ľe asi obě patrony jsou nefunkční, patrně vystřelené - nedá se to vyloučit, auto bylo »uklé na pravý předek, neľ jsem ho koupil.
Dá se to vochcat zaletováním odporu, který ale nemusí vydrľet - to je taky můj případ - neľ se mi rozsvítila kontrolka, myslel jsem si, ľe je vąe v pořádku včetně patron, aľ diagnostika mě vyvedla z omylu.
V tvém případě to můľe být opravdu jen problém ąpatného kontaktu (podívej se pod př. sedačky, tam je konektor bočních airbagů, moľná to má vazbu i na patronu - někdo na něj mohl ąlápnout...) nebo na tom budeą podobně jako já.
Kaľdopádně jedna patrona stojí asi 4.000,- u Steigera, taky mě to čeká - ale 8.000,- je hovadina, to tě chce natáhnout, nebo to byla cena rovnou za obě, protoľe neví, která je ąpatná.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1387 sec,0.1166 z toho dotazů.