• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
řízení astra G
Přejít na stranu  [1] 2 3
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
prtka
Sunday 23 January 2005 - 06:49:59
Host
Mám problém s řízením.Kdyľ auto dlouho stojí, tak po nastartování jde těľko otočit s volantem po chvíli je to v pohodě.Nevěřím ľe je to normální.Měl někdo takový problém?
Anonymous
Sunday 23 January 2005 - 08:32:28
Host
no mně se tohle někdy stáva kdyľ se po vypnutí motoru jeątě snaľím dorovnat kola, ale pravda je ľe po startu mám zatuhlej volant jen tak první 2 ci 3 metray jízdy a je to ok. Ale jestli to u tebe trvá déle tak bude asi nějakej problém na servu.
NIO
Sunday 23 January 2005 - 09:23:54
Host
Ted jsem kouknul ze mas Astra G.
Tak je to tim ze baterie je malo nabita a pokud neni v okruhu vetsi napeti jak 11V tak el. cerpadlo posilovace nefunguje. Zacne fungovat az zacne auto dobijet.

3:zavady vyskyujicdi se na ASTRE G:
napeti v siti mensi jak 11,2V
praskla vysokonapetova 60A pojistka
nizka hladina oleje v servu.

Pri techto stavech posilovac nefunguje a je odpojen.
prtka
Monday 24 January 2005 - 08:45:57
Host
Díky za odpověď, zapoměl jsem jeątě dodat, ľe to udělá třeba, kdyľ jedu dlouho rovně a pok chci odbočit, třeba s dálnice.
Anonymous
Monday 24 January 2005 - 10:11:28
Host
NIO212.65.198.34 napsal ...
Ted jsem kouknul ze mas Astra G.
Tak je to tim ze baterie je malo nabita a pokud neni v okruhu vetsi napeti jak 11V tak el. cerpadlo posilovace nefunguje. Zacne fungovat az zacne auto dobijet.

3:zavady vyskyujicdi se na ASTRE G:
napeti v siti mensi jak 11,2V
praskla vysokonapetova 60A pojistka
nizka hladina oleje v servu.
Zavada č4:voda v čerpadle.

Pri techto stavech posilovac nefunguje a je odpojen.

dada
Monday 24 January 2005 - 14:40:57
Host
já mám řízení v poho AstraG/1.6/16v/2002 ale kdyľ potřebuji udělat "losítest" tak občas posilovač nestíhá řízení je dost neochotné.....je to v extrému kdyľ s ním trhnu ale i tak, poprvé ve mě dost hrklo
ronin44
Monday 24 January 2005 - 16:55:25
Host
Mne to robi nieco podobne, ako Dade, Astra 1,4 16v, Vacsinou ide servo OK, ale obcas sa mi zda, ze trochu "zatuhne", hlavne pokial nemusim dlhsie tocit volantom. Nieje to ale vyrazny rozdiel, zeby slo riadenie s odporom. Naopak, niekedy ide az prilis lahko. Oleja je tam ale dost. Mam ho skusit nechat vymenit? Ta baterka moze byt fakt slabsia. Jo, a niekedy (otvorene okno, stojim na volnobeh) dokonca ked potocim volantom, pocujem motor serva a trochu zakolisu aj otacky...) Je to normalne?
NIO
Monday 24 January 2005 - 19:38:19
Host
ronin44195.20.162.49 napsal ...
Mne to robi nieco podobne, ako Dade, Astra 1,4 16v, Vacsinou ide servo OK, ale obcas sa mi zda, ze trochu "zatuhne", hlavne pokial nemusim dlhsie tocit volantom. Nieje to ale vyrazny rozdiel, zeby slo riadenie s odporom. Naopak, niekedy ide az prilis lahko. Oleja je tam ale dost. Mam ho skusit nechat vymenit? Ta baterka moze byt fakt slabsia. Jo, a niekedy (otvorene okno, stojim na volnobeh) dokonca ked potocim volantom, pocujem motor serva a trochu zakolisu aj otacky...) Je to normalne?


to zakolisani ba nemelo byt az tak markantni. maximalne ze by uz bylo servo trochu chyceny a nebo auto malo dobiji. nekdy se muze stat ze je malinko slyset piskani serva ale jen malinko
ronin44
Monday 24 January 2005 - 20:23:45
Host
Dik NIO,
zakolisanie - fakt len niekedy, je to z volnobeznych otacok (cca 900) na ja neviem, priblizna 1100. Teda nie vela... A hned ako prestanem tocit volantom, tak to prestane. Moze to byt aj starou baterkou? Myslim, ze je tam este povodna (6 rockov). Nepomohla by vymena oleja v serve? A mozem tam dat hociaky olej do serva, alebo len orig. Opel?
Servo - dufam ze nebude pocuchane. Pocut ho len ak ho fakt pocuvas a tocis volantom (stojis na mieste). Podla chlapika, ktory mi auto predaval na som uz bol meneny jeden motor serva a svato-svate mi tvrdil, ze su tam dva ??? To sa mi nejako nezda, je to Astra G/ 1,4 16v/1998.

Este pikoska k servu - ako prvu som kupoval v jednom bazare v Astru G, 2,0Di/99, udajne padol na nu sneh zo strechy, takze bola na nej robena iba plecharina... Skusovna jazda - OK, ale ked som odchadzal z bazaru, odisla elektronika serva - stigro, rovno som ju tam nechal a nastastie mi vratili vsetky peniazky (oprava podla MaH cca 16000Sk)...
NIO
Tuesday 25 January 2005 - 19:07:32
Host
proste olej do serva, cervenej.

to by me zajimalo jak by vymenil motor v servu. to je kouzelnik ne??
Přejít na stranu  [1] 2 3  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2107 sec,0.1639 z toho dotazů.