• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
řízení astra G
Přejít na stranu  1 2 [3]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
NIO
Thursday 10 February 2005 - 17:26:18
Host
musis zvednout auto a na rizeni nejdrive odpojit jednu trubicku na rizeni a otacet tak dlouhoa z nic nepotece. to same s druhou. pak nalit novy olej
prtka
Thursday 10 February 2005 - 18:18:04
Host
Nio díky a mám to něčím propláchnout. A při vypouątění nastartovaný motor &|
LEEO
Wednesday 02 March 2005 - 00:10:09
Host
Ahoj Opeláci
sháním a čtu tady něco více o servu na mého "miláčka" - mám Astru dva roky (1,6 16 V - r.v. 2002, rok starý dovoz) a servo mi odeąlo před pár dny a definitivně - je moľné ľe tenhle kus ľeleza v tom autě je nějaký choulostivějąí ? a nebo mám prostě jen smůlu na kus - auto má najeto jen 38 tis. - skoro jsem měl pocit ľe by to jeątě chvilku mohlo poslouchat bez investic ... dík - fajn server
pr»ka
Monday 14 March 2005 - 07:17:03
Host
Nio jeątě doufám naposledy, dokončit ten náą rozhovor z Neděle.Udělal jsem jak si říkal 10x aľ do krajních poloh a nechal jsem to tam chvíli.Pak jsem jel asi 60 km vąe OK.Ráno jsem ąel k autu -3,5°C vypl jsem rádio nastartoval a chtěl otočit volantem slyąel jsem hučení serva ,ale volant nic zatáhl jsem a překonal ten odpor,jakoby ty kola byly přimrzlý.Točil jsem sem a tam a nic .Před tím mi to jeątě několikrát zablblo, ale teď jenom jednou.Co ty přepouątěcí ventily nebo měl by si nějaké definitivum ,měl bych něco rozdělat a podívat se
NIO
Monday 14 March 2005 - 19:17:05
Host
pr»ka napsal ...
Nio jeątě doufám naposledy, dokončit ten náą rozhovor z Neděle.Udělal jsem jak si říkal 10x aľ do krajních poloh a nechal jsem to tam chvíli.Pak jsem jel asi 60 km vąe OK.Ráno jsem ąel k autu -3,5°C vypl jsem rádio nastartoval a chtěl otočit volantem slyąel jsem hučení serva ,ale volant nic zatáhl jsem a překonal ten odpor,jakoby ty kola byly přimrzlý.Točil jsem sem a tam a nic .Před tím mi to jeątě několikrát zablblo, ale teď jenom jednou.Co ty přepouątěcí ventily nebo měl by si nějaké definitivum ,měl bych něco rozdělat a podívat se


napsal jsem ti na mejla, ale opravdu uz me nic nenapada.
pr»ka
Wednesday 23 March 2005 - 08:29:09
Host
Nemáte někdo náhodou schéma toho po*ranýho serva,nebo nějaký odkaz(Delphi).Kolega mí říkal, ľe pravděpodobně olej koluje pořád a jak otočím volantem,tak přepouątěcíma ventilama se to přepouątí.O nich mluvil i Nio.Protoľe mi to dělá jen na začátku a pak uľ ne ,domnívám se ,ľe to budou ty ventily.Nio ty mi uľ nemusíą odpovídat ,uľ tě nechci otravovat.Nio sice říkal ,ľe to je monolit, ale spíą ze zajimavosti ,neľ budu muset koupit nový.Sere mě ,ľe je vlastně vpořádku,udělá to jenom,jak vyjíľdím...tak jeątě spoléhám na nějaký zázrak..no uvidím
pr»ka
Wednesday 23 March 2005 - 08:31:35
Host
SE mi to tu oběvilo jeątě jednou
[ Upraveno St bře 23 2005, 08:37 ]
Anonymní
Wednesday 23 March 2005 - 08:53:35
Host
Mate nekdo schema k tomu servo rizeni ?
Přejít na stranu  1 2 [3]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2493 sec,0.2125 z toho dotazů.