• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
rychlomer a tachometer
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
milos
Thursday 14 July 2005 - 09:09:12 Citovat
Host
Ahoj, mam problem ze mi pri jazde z nicoho nic zrazu spadne rychlomer na 0 a zastavi sa tiez pocitanie kilometrov. Najprv som si myslel ze je to sposobene nejakymi otrasmi, ale robi to aj na uplne rovnej ceste. Potom z nicoho nic zasa nabehne. Stretli ste sa stym niktop? Co by ste poradili?
Jakub
Thursday 14 July 2005 - 09:17:58 Citovat
Host
vše navědčuje tomu, že je špatné čidlo rychlosti, myslim že je na převodovce, přístupné pod autem, nevim to jistě, ještě jsem ho nevyndaval
Anonymní
Thursday 14 July 2005 - 09:32:10 Citovat
Host
Fuha... do toho sa asi pustat nebudem... bude treba nieco menit? a kolko to asi moze stat?
Daniel
Monday 31 October 2005 - 13:42:23 Citovat
Host
Mal som presne to iste. Po case mi uz nesiel tachometer vobec a zacala sa rozsvecovat diagnostika motora. Tak som isiel do servisu. A vyliezlo z toho vadne cidlo rychlosti. Cidlo stalo 1800 + 200 vymena a som vysmiaty.
Lib
Monday 31 October 2005 - 14:18:30 Citovat
Host
Daniel napsal ...
Mal som presne to iste. Po case mi uz nesiel tachometer vobec a zacala sa rozsvecovat diagnostika motora. Tak som isiel do servisu. A vyliezlo z toho vadne cidlo rychlosti. Cidlo stalo 1800 + 200 vymena a som vysmiaty.


No ja bych spis krivil hubu, 1800 neni zrovna malo za takovou picacinku
Václav GT
Monday 31 October 2005 - 15:06:42 Citovat
Host
Vlez pod auto a prohlédni to. Může to být třeba jen volný konektor. Na servis je vždy dost času, např. bude volný konektor a oni ti dodají nové čidlo (pro ně je to lepší obchod- ty to přeci zaplatíš a ještě budeš mít pocit, že jsi vysmátý).
siso
Wednesday 25 January 2006 - 21:22:41 Citovat
Host
ja mam podobny problem, navyse je to okorenene tym, ze mi prestane ukazovat teplotu motora a stav nadrze. myslite ze v tom moze byt rovnaky zadrhel ako cidlo rychlosti alebo blbne nieco horsie ??? pre info po par sekundach to zasa nabehne a zopakne si to tak kazdy treti tyzden

vdaka za pomoc uz vopred
Daniel
Wednesday 01 February 2006 - 17:01:51 Citovat
Host
To Siso: No u teba by som skor povedal, ze je niekde zla kostra.
qpc
Wednesday 01 February 2006 - 17:13:11 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
siso napsal ...
ja mam podobny problem, navyse je to okorenene tym, ze mi prestane ukazovat teplotu motora a stav nadrze. myslite ze v tom moze byt rovnaky zadrhel ako cidlo rychlosti alebo blbne nieco horsie ??? pre info po par sekundach to zasa nabehne a zopakne si to tak kazdy treti tyzden

vdaka za pomoc uz vopred



...kostra,blbej signál z jednotky ,uvolněnej hlavní konektor pod palubní deskou(pod budíkama)

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


SnowMan X
Wednesday 01 February 2006 - 17:22:00 Citovat
Host
Mě se v poslední době stává,že otočím klíčkem,rafička ukazatele paliva naběhne podle stavu benzínu a jak zastartuju,tak tak divně spadne na nulu a po nastartování se zase vrátí.Čím to může být?

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1473 sec,0.1176 z toho dotazů.