• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Kadett :: KADETT :: Kadett motor
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
po startu se motor trepe...
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Koudelka
Tuesday 08 August 2006 - 16:10:04 Citovat
Host
Ahoj lidi, mam Kadetta 1,6 i a po startu se motor klepe jak decko na zmrzlinu . Asi tak po minute se srovna a uz bezi normalne. Po nastartovani drzi tech 1400 ot.. Za plynem jde normalne jen na volnobeh se trese. Nevite co by to mohlo byt? A nerikejte mi ze je to starsi auto, to slysim porad. Dekuju za radu Honza
Brouček
Tuesday 08 August 2006 - 17:13:29 Citovat
Host
A klepe se i při těch otáčkách na volnoběch, co uvádíš?Zvuk motoru je normální? Neběží třeba jen na 3 válce a pak se přidá ten poslední? Co kabely, svíčky. Pokud je toto vše v pořádku,tak jukni na zavěšení motoru.

Yper
Wednesday 09 August 2006 - 09:54:28 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Ten nepravidelný chod může dělat ta elektrika - zejména studená svíčka - a to i nová, která špatně pálí za studena!
Podíval bych se ale také na tlaky ve válcích, kdy jeden může mít nižší tlaky a pak špatně pracuje a když se zahřeje, tak se "zatáhne" a pak běží lépe.


Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Koudelka
Wednesday 09 August 2006 - 19:30:16 Citovat
Host
Ty kabely jsem daval v lednu nove a svicky take. Dokonce jsem tam dal starsi Bosch a je to porad to same. Zkusim ty tlaky motoru. Na volnobeh po zahrati bezi normalne, obcas sebou skubne ale to je asi v norme ne? Otacky kolem tech 900 az 800 ot/min. Moc vam vsem dekuju za radu.Ahoj

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2544 sec,0.2282 z toho dotazů.