• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ABS - obcas svieti
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
weni
Sunday 23 December 2007 - 18:20:42 Citovat
Host
Henry - z Polska si už nekoupím ani žárovku,u nás v Trutnově otevřel "pobočku" Polák,polské díly,dá ti vybrat,vcelku seriozní jednání.Ale kvalita-ta stojí za pendrek!Kupoval jsem tam boční blikač(myčka mi ho čórla i s tím kouskem lišty) Za 14dní se ten oranžový kryt odlepil a upadl.Naštěstí před domem,našla ho žena.Pak jsem kupoval 4x silentblok na obě přední ramena.Vzhledem k váze vozu (omega,motor 2,5td)jsem chtěl ty nejtvrdší.Nabízel i levnější než jsem vzal,já si objednal ty nejdažší(a nejtvrdší-prý se používají do speciálů!!) jo,to jo.Silentbloky,+práce+geometrie,2,500tis,auto nešlo uřídit,plavalo,při brzdění se to celé rozklepalo a začala se sjíždět guma.Šel jsem na STK,tam to hodil na desky a verdikt-ty nové silentbloky byly tak měkké,že ramena měla výkyv "od plechu k plechu",guma se ze silentbloku vytlačovala ven jak žvýkačka,prostě total na H. Dal kjsem to u nás do servisu,věci objednávali z Kelly,a tam mě to přišlo na 2,400kč,komlet všechno znova,jěště se s tím patlali protože ty objednané museli dopasovat,a se zárukou! Suma sumárum-polské díly leda takové,které neohrozí chod auta(viz např ten blikač) do motoru,brzd a náprav už z PL nedám ani šroubek.
Anonymní
Saturday 11 November 2017 - 21:28:03 Citovat
Host
Konektor je vzdau za abs jednotkou. Dostaneš se k němu tak, že vyndáš filcový kryt nad abs jednotkou (4 šrouby M6) a vycvakneš pojistkovou skříň, kterou přetočís a posuneš jí dozadu. Vodorovně doprava vytáhneš pojistku a směrem vzhůru vytáhneš konektor.
Uzený koleno
Sunday 12 November 2017 - 01:30:17 Citovat
Host
Jo, po deseti letech mu tvá rada určitě pomůže

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1494 sec,0.1257 z toho dotazů.