• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Pružina zadní nápravy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jura
Thursday 03 February 2005 - 18:02:59
Host
Zdravím Vás,Prosím Vás potřeboval bych poradit!! Mám opel astru G 1,4 16V 66kw r.v.2000 5dv. Hackback(nebo jak se to píąe??) praskla mi na zadní nápravě pruľina kdyľ jsem se na ni podíval měla jeątě nalepený ľlutý ątítek s ozn.JP v oplu mi řekly ľe mi prodají nové pruľiny ale sadu tzn.2ks za cenu 6000kč!!!!!!!!!(ZLODĚJI)! A tak jsem si řekl ľe je koupím neznač. objednal jsem si je v jedné prodejně a autodopl. v Brně ale kdyľ jsem je koupil ,doma jsem zjistil ľe oproti starým mají sílu drátu jen asi 10,5mm kdeľto já mám asi kolem 13mm kdyľ jsem s tým byl v prodejně tak mi řekli ľe mají podle těch jejich katalogů jen ty s průměrem 10.5 a caravan ľa má asi 11.5mm sílu drátu a jiný prostě nejsou.Víte někdo jak to teda doopravdy je a hlavně kde bych sehnal za rozumný peníze tu silnějąí pruľinu?? Nebo mám nějakej atyp pruľin ale proč by je tam dávali je to koupený v oplu a jsem první majitel!!Poradte mi kde tu pruľinu prosím vás seľenu??
Anonymous
Thursday 03 February 2005 - 20:16:46
Host
koukni po ąro»ákách a vyměň obě, jinak to péruje checheche ąejdrem. ta síla drátu je moľná ok, třeba to dělají z tuľąího materiálu
NIO
Thursday 03 February 2005 - 21:24:01
Host
tak je vrat a zajed na srotak.
u opla se prodava jen sada.
ty kup tak obe stejne nebo ze stejneho auta.
na varkarne muze prijit sada starsich na 800,-kc
Anonymous
Friday 04 February 2005 - 09:59:07
Host
....jinak na <|> megana mě stály přední péra 12000 i s prací ....jeątě ľe jsem se ho uľ zbavil
SCULLY
Friday 04 February 2005 - 15:51:06
Host
2Anonym: To ale není problém v autě ale v servisu . Předpokládám ľe jsi to měl v autorizáku.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1217 sec,0.0970 z toho dotazů.