• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Monterey :: MONTEREY :: Monterey elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
El. stahování oken
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Saturday 13 January 2007 - 20:03:51 Citovat
Host
Nejede mi stahování oken. Při rozsvísení světel ale podsvícení knoflíků funguje. U volantu je jedna zvláštní pojistka a není někde ještě něco?
Je to pětidvéřko LTD z 1992. Kde hledat. Z jistí chybu i nějaký " kufr"?Zdravím.
Japonský opel
Saturday 13 January 2007 - 20:04:38 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

Nejede mi stahování oken. Při rozsvísení světel ale podsvícení knoflíků funguje. U volantu je jedna zvláštní pojistka a není někde ještě něco?
Je to pětidvéřko LTD z 1992. Kde hledat. Z jistí chybu i nějaký " kufr"?Zdravím.

Yper
Monday 15 January 2007 - 07:53:15 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Každopádně bych sundal tapecírunk dveří a podíval se, zda mi do ovladače jde vůbec ovládací napětí. Pokud ano, tak bych se podíval na kontakty u motoru stahování a zda na ně jde pak proud, když smáčknu ovládání - stahování oken je tuším přes relé, protože u mne kdykoliv stlačím knoflík, tak evidentně cvakne relé v poj. skříňce.
Mohou být vadné dráty v husím krku ve dveřích.
Jinak nepíšeš, zda je ta situace stejná u všech ovladačů dveří - zda se tak chovají všechna el. stahování na Tvém autě.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Japonský opel
Monday 15 January 2007 - 14:11:27 Citovat
Host
nejede žádný okno, at ho ovládám odkud koliv a co to posvícení knoflíků? to je asi jiné napájení, že.
Dnes si objednávám z Německa za 2 Eura elektroschémata na celého Montereye ( přes ebay), tak to třeba pak dám dohromady.
Každopádně díky, budu informovat o vývoji.
Punta
Tuesday 17 November 2009 - 16:37:38 Citovat
Host
Ahoj četl sem že si obědnavaš elektrycke schema na Monterey je možny se domluvit take jej schanim klidne ti to i zaplatim potřeboval bych to předem děkuji mij email t,j,sklolaminat@seznam.cz

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2234 sec,0.1806 z toho dotazů.