• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra exteriér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ako casto voskovat? , vosky , leštěnky , postupy , výdrž , voskování v myčce , atd....
Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Tuesday 31 July 2007 - 18:43:57 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Martas_ napsal ...

Pro zajemce z Prahy a okoli, v Auto Adamek v Modranech k mani za 169,- Kc Odkaz


když pojedeš okolo,vem je jeden kousek..


Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


tira
Tuesday 31 July 2007 - 19:57:52 Citovat
Host
Zrovna tenhle vosk jsem kupoval minuly tyden v Globusu v Opave. A vetsinou mivaji super a hypermarkety stejny sortiment zbozi po cele CR, tak bych zkusil pohledat tam. Jestli ho mas teda nekde pobliz.
Lib
Wednesday 01 August 2007 - 09:57:59 Citovat
Host
Já včera obnovoval kosmetické zásoby a vzal jsem na zkoušku Platinovou Želvu - má to být ještě o chlup lepší jak PTFE želva, obsahuje to carnaubu a stojí to o pajcku víc Tak jsem zvědav
Čelda
Wednesday 16 July 2008 - 18:56:52 Citovat
Host
Také jsem řešil čím navoskovat auto.
Používal jsem obyčejný Autokrém. Ucházející,lesk pěkný ale po dvou až třech umytí byl v čudu.
Tak jsem koupil platinový želvy. Vzhled super,ale jelikož mám černou metlu,tak ten vosk je bílý a nechává bílé místa ,tam kde jsou ťupky od kamínků.
Tak jsem koupil toto: 359,-Kč.
Odkaz
Dnes jsem to dělal a jsem spokojen.Stejný vzhled jako z želvý platinou ale taková ta místa ťupkatá od kamínků to začerní a je pokoj.Ale i když je ve vosku černá barva tak na plastech zůstane šmouha a musí se vzít leštěnkou na plasty.
Kdysi tady psal Yper o vosku černém od Simoniz co na plastech nenechává šmouhy,ale ten jsem nesehnal,tak jsem vzal Turtle černý.
Yper
Monday 21 July 2008 - 07:48:34 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Čus Čeldo: ..zrovna včera jsem byl v OBi a musím konstatovat, že tenhle obchodní řetězec se asi rozkmotřil s firmou Simoniz, protože černou už neseženeš a namísto toho jsou tam všude výrobky od "želvy", na které jsi uvedl před chvílí odkaz Ty.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Čelda
Monday 21 July 2008 - 18:53:49 Citovat
Host
Yper napsal ...

Čus Čeldo: ..zrovna včera jsem byl v OBi a musím konstatovat, že tenhle obchodní řetězec se asi rozkmotřil s firmou Simoniz, protože černou už neseženeš a namísto toho jsou tam všude výrobky od "želvy", na které jsi uvedl před chvílí odkaz Ty.


Jo,jo Ypere. V OBI Simoniz "nět" !!! Koukali jak z jara co po nich chci.
V Chebu otevřeli nový OBI tak jsou to ještě zelenáči.
Ale Turtle je dobrý,tak jsem spokojen.
čus.
scully
Monday 21 July 2008 - 19:27:00 Citovat
Host
ČAU , takkdepak seženu toho Simonize, dneska jsem byl v OBI na Ruzyni a nic(samá želva) a v Meteoru mi řekli že nic momentálně nemají na skladě.

Tak kde hoseženu ..... please
pepik
Thursday 24 July 2008 - 07:09:50 Citovat
Host
scully napsal ...

ČAU , takkdepak seženu toho Simonize, dneska jsem byl v OBI na Ruzyni a nic(samá želva) a v Meteoru mi řekli že nic momentálně nemají na skladě.

Tak kde hoseženu ..... please



Na straně 6 tohoto vlákna máš odkaz.
Pokud by se ti nechtělo hledat...
Odkaz
Petr A-C C14NZ
Thursday 24 July 2008 - 09:04:25 Citovat
Host
V OBI Zlin koupen Simoniz pred 14dny. V regale byly vsechny barvy vcetne matneho cistice na palubku, ktery mam v oblibe, protoze se pak palubka neodrazi v celnim skle, jak se blyska od ostatnich cisticu "lesticu" palubek.
Peter
Wednesday 27 August 2008 - 07:22:40 Citovat
Host
Môžete mi napísať Váš názor :
Je tento prípravok vosk,alebo leštenka ?Nie je mi to nejako jasné zo štítku.Raz píšu tak,raz tak.
Odkaz
Odkaz
Neviem sa rozhodnúť či kúpiť na tmavú metalízu tento prípravok,alebo turtle wax platinum.
VeBe r.v. 1998

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1464 sec,0.1107 z toho dotazů.