• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Corsa :: CORSA - COMBO :: Corsa - Combo eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
nesvítí mi kontrolka zda dobíjí či nedobíjí
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Beda
Saturday 17 February 2007 - 19:03:51 Citovat
Host
Dobrý den prosím o radu čím by to mohlo bít. Nesvítí mi kontrolka zda nedobíjí jinak žátovka je v pohodě. A stalo se mi že se mi zasekli budíky a světla se vábec víc nerozsvítila naplno a vybil sem při jízdě baterku. Prostě to nedobíjí.
Anonymní
Saturday 17 February 2007 - 19:08:34 Citovat
Host
Beda napsal ...

Dobrý den prosím o radu čím by to mohlo bít. Nesvítí mi kontrolka zda nedobíjí jinak žátovka je v pohodě. A stalo se mi že se mi zasekli budíky a světla se vábec víc nerozsvítila naplno a vybil sem při jízdě baterku. Prostě to nedobíjí.

Chtěl jsem jen dotat že to je Opel Combo 1,7 d rv.96 a chtěljsem se zeptat jestliby náhodou někdo neměl v pdf. knihu jak na to . Děkuji Bedaa
Mirda
Saturday 04 October 2014 - 17:18:47 Citovat
Host
Mám stejný problém na mé CORSA 1.7D r.v.1996. Rozebral jsem palubku a změřil kontrolku ale ta kupodivu je vpoříádku. Kostru alternátoru jsem propojij tlustým kabelem na mínus pol baterie - žádná změna.Vyčistil jsem také kontakty rele K79 (vpravo u nohou spolujezdce) a zase nic. Oddělal jsen konektor z alternátoru (má dva kontakty:pro žárovku D+ a pro otčkoměr W) a spojil s kostrou kontakt D+ a stále se po zapnutí zapalování kontrolka nerosvítí. Dal jsem tam od kámoše z jeho Corsy jeho alternátor a stále to nesvítí po zapnutí zapalování. Baterie má 12,7V po zapnutí klíčku a nažhavení klesne na 12,2V. Startovat jde bez problémů ale jízda na baterii ji vybije. Ani ten zapůjčený alternátor co jiné Cporse funguje tady nenabíjí.
Poraďte kde je chyba.Nebo to mám dát do servisu kde ze mě stáhnou i trenírky.
Díky Mirda

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1331 sec,0.1072 z toho dotazů.