• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
ABS Astra G 1,616V
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Jeľek
Tuesday 15 February 2005 - 17:34:30
Host
Před nedávnem jsem dával dotaz na svítící kontrolku ABS. Proměřil jsem veąkeré kabely i snímače, ale nevykazují poąkození vzhledem k hodnotám. Vľdycky jsem skončil u ŘJ. V Oplu to napíchli na tester a okamľitě byl ortel na světě - nefunkční řídící jednotka ABS. Prosím o radu, kde by se dalo ono zařízení sehnat za rozumné peníze. Díky. A jeątě jedna prosba ohledně cvakání(viz jiný dotaz). Poslední dobou se mi ozývá z ventilu ovládající nádábu s aktivním uhlím. Při volnoběhu nic, po přidání cvaká a asi v 1500 ot./min. ztichne. Co s tím? Díky za odpovědi.
NIO
Tuesday 15 February 2005 - 17:38:05
Host
tam se vyplati vzit na vrakarne jiny abs. opravit to mozna jde nejakou vymenou jednotky a rozkuchani cele ho abs ale jsou to brzdy a tak vem radsi jinou, abs je haklive na havarie. vetsina aut bouranych na L stranu ma po pul roce potize s ridici jednotkou.

ten ventil sam o sobe cvakat ma. pokud je ale hodne hlucny pak ho vymen za novy.
Jeľek
Tuesday 15 February 2005 - 17:45:43
Host
Díky za info. Máą nějaký tip na vrakoviątě? Nemám s Oplem zatím zkuąenosti, proto se pořád ptám. Jaká je cenová relace za ŘJ, popř celé ABS?
LEEO
Tuesday 01 March 2005 - 16:34:21
Host
čau, nejsem ľádný odborník ale na mé G Astře neąlo ABS a závěr z testu v servisu byl stejný. Aľ po daląím testu (nějaký osciloskop či co) vyąla najevo závada - prodřený kabel od předního kola - poruąené (nikoli přeruąené) stínění a PC to vyhodnocoval jako poruchu jednotky ABS - po výměně kabelu vąe v pořádku funguje.
PS : ...předcházela tomu zbytečná výměna loľiska s čidlem (2x) i výměna jednotky ABS ...
Lib
Tuesday 01 March 2005 - 17:35:18
Host
Jeľek213.29.15.1 napsal ...
Díky za info. Máą nějaký tip na vrakoviątě? Nemám s Oplem zatím zkuąenosti, proto se pořád ptám. Jaká je cenová relace za ŘJ, popř celé ABS?

Odkaz
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1525 sec,0.1164 z toho dotazů.