• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Ruční brzda
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Dralan
Wednesday 16 February 2005 - 14:09:13
Host
Čau chlapi, mám Astru G teprve od prosince, ale mám stále problémy, kdyľ pouľiju ruční brzdu i při plusových teplotách (nepouľívám přes noc) tak zůstane viset. Uľ jsem demontoval páky, vyčistil lehce máznul grafitem a po týdnu znovu problém. Prachovky vypadají dobře, lanovody jsou jako nové a provozní brzda je v pohodě. (mám vzadu kotouče - nevím jestli je to na vąech Asrách 1,6 16V)
Za rady předem děkuji
NIO
Wednesday 16 February 2005 - 22:31:49
Host
delaji to vnitrni pridrene valecky. jsou samostavny a ony se tam uplne zadrou. nutna celkova demontaz popripade vymena, nebo silnejsi vratnou pruzinu na paku
Yper
Thursday 17 February 2005 - 12:22:32
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
jj, válečky jsou mrchy, ale i lanovody, přestoľe se zdají:"...jsou jako nové..", můľou být načaté. Pokud jsou uvnitř zrezlé v kombinaci s malou sílou pruľin na páce, tak to bude taky tohle dělat.
Zatáhni páku ruč. brzdy, nech ji chvíli být, pak ji povol a zkus se rozjet - pokud to bude zase brzdit, tak do lanovodů v části u zadních kol párkrát kopni nebo s nimi zahýbej a kdyľ se to spraví, tak jsou lanovody přidřené.
Nové z druhovýroby tě přijdou na cca 1300,-kč a je to jebačka je tam dávat - zejména pod výfukem. Lepąí je skutečně vyčistit ty válečky.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Dralan
Friday 18 February 2005 - 06:12:25
Host
Dík za odpovědi, ty páky jsem měl vyhozené a potom, co jsem to vyčistil a máznul, to týden běhalo, ale teď to zas zůstává viset - zkusím ty válečky.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1896 sec,0.1486 z toho dotazů.