• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Vectra :: VECTRA :: Vectra ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
spokojenost, poruchovost, spotreba - uvazuji o koupi
Přejít na stranu  1 [2] 3 ... 9 10 11
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Lib
Tuesday 22 February 2005 - 13:04:50
Host
jo to asi jo, ta ma uz navic rozvodovej retez, coz je taky plus
NIO
Tuesday 22 February 2005 - 20:46:33
Host
doporucuji Astru G 1,8 rok min 2001 nebo s motorem Y20DTH

novejsi koncepce zpracovani nez jiz dnes zastarala vebe. a ma i lepsi podvozek.
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 00:27:11
Host
jj proti tomu se nedá nic namítat
Anonymní
Wednesday 23 February 2005 - 06:12:44
Host
Teď nechápu, proč RIWAL nedoporučuje Opel Vectra 1,6i, 16V????? Já jsem si ji vybrala právě proto, ľe nepotřebuji jezdit závody a proto, ľe jezdím krátké vzdálenosti-po městě. Navíc pojiątění je levnějąí...Jsem sice překvapena ze spotřeby 9l/100 km, je to standard? Je to 97 r.v. Svítí mi teď kontrolka na palubce-porucha elektroniky motoru, viz. můj nový příspěvek, takľe to můľe moľná být tím? Díky.

Ascona
Pr»ka
Wednesday 23 February 2005 - 09:14:44
Host
Nedoporučuje proto viz předeąlé přízpěvky.Viktor chce combi a to je hrozně těľké.Měl jsem to auto a kdyľ se rozjíľdím a musím dát ne-li třičtvrtě plynu to by mě ąlak vzal tady nejde o závodění ale o soudnost
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 09:41:26
Host
2 Ascona: Uľ jsem Ti odpověděl o tý kontrolce. Motor 1.6 16V je slabej a nepruľnej na takový auto jako je VeBe, kromě toho 1.8 16V má stejný pojiątění. 2.0 16V je asi na spotřebu nejrozumějąí, ale má draľąí pojiątění cca 3000,- za rok a 2.2 16V je nejnovějąí a má stejný pojiątění jako 2.0 16V a navrch jede. Spotřeba u Tvýho motoru je normální - je to cena za slabej motor v těľkym autě.
Myslim, ľe si psala, ľe si přesedla z Favorita, tak je jasný, ľe seą nadąená, ale stejně nadąená by si byla, kdyby si sedla teď do VeBe s motorem 2.0 16V.
[ Upraveno St úno 23 2005, 09:42 ]
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 10:02:15
Host
Asi něco na tom bude Kaľdopádně z Favorita přesedlat na cokoli je nadąení Nicméně jsem spokojená, a to je hlavní, teda prozatím..... Je to velký vůz, obrovský kufr, navíc ten Favorit byl na LPG, takľe kufr byl na kabelku &| Teď tam můľu synovi dát kolo a jedem s medem Troąku mi sice připadá, ľe VeBe je pomalá u rozjezdů, to jsem byla zvyklá na výpich, ale pak mě vąechny vozy dohnaly, to je jasné, teď je to takový pomaloučký rozjest, spíąe jako tank, nemám zkuąenosti s 2.0 nebo větąíma, takľe moľná to bude v té 1.6.
Pr»ka
Wednesday 23 February 2005 - 10:08:34
Host
Nechcu uľ do té chudery VeBe 1,6 16V combi rýpat ale řekla si to naprosto přesně ..jako tank..jak uľ jsem řekl před tím prostě v tom Oplu nemájí rozum..jeątě ľe uľ ji mám pryč
Ascona
Wednesday 23 February 2005 - 10:15:21
Host
Teď jsem to psala v jiném tématu. Myslela jsem, ľe jsme vybrali ten správný vůz a teď jsem v ąoku Ráda bych teda slyąela co máte proti VeBe 1.6i 16V? Prosíííím jemně
riwal
Wednesday 23 February 2005 - 10:23:12
Host
Ale nic, je to dobrý, neděs se. Akorát počítej s tím, ľe to neni na závodění, budeą mít poměrně vysokou spotřebu (jak si psala) a nediv se, kdyľ to bude trochu ľrát olej - pečlivě to kontroluj a dolejvej - je to normálka.
Přejít na stranu  1 [2] 3 ... 9 10 11  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1798 sec,0.1282 z toho dotazů.