• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
seřízení ručičky tachometru
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
mirda x20xev
Saturday 06 January 2007 - 00:04:15 Citovat
Host
Ahoj nemůžu se dopídit jestli na F x20xev 95, lze vyndat bez problému (celkem tam drží) a přesadit ručičku tacho. jako je to u MBenz pač mi to ukazuje na origo rozměru o 15Km míň. a nějak si na to nemohu zvyknout. Asi nějaký šikula přetáčel tacho. i s ručičkou. díky
Gizmo_CZ
Monday 14 May 2007 - 20:32:55 Citovat
Host
Tak právě teď jsem dělal nové bílé budíky a oddělával všechny ty "rafičky" Co se ukazatelů vody a nafty týče ty šli poměrně dobře oddělat (drželi, ale povolily dobře) Horší to bylo s ukazatelem rychlosti. Oproti těm malým rafičkám je osička ze železa a festovně drží! Nakonec jsem to riskl a vzal štípačky a pomalu podebral a přesně směrem kolmo tu rafičku vytáhl. Jde to opravdu těžko, ale jde to. Přilepené to rozhodně není!! Holt to soudruzi z NDR narazili festovně! __;
Gizmo_CZ
Monday 14 May 2007 - 20:41:26 Citovat
Host
Jinak ještě doporučuju. oddělat nejprve ten malý kolíček co drží dole tu rafičku (je naražený jde lehce vytáhnout) nechat rafičku spadnout dolů (dát ale tachometr vodorovně) označit si kam až došla a poté jí oddělat a podle té značky posunout kam je potřeba a klidně jí pak prstem zatlačit. Mě při 60Km/h jelo auto podle radaru 50Km/h a teď je to 50/50 pohoda
mirda x20xev
Wednesday 20 June 2007 - 20:48:27 Citovat
Host
JOOOOO díky hnedle to zkusím

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1718 sec,0.1450 z toho dotazů.