• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
dotaz
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
zdeněk 1
Friday 18 May 2007 - 15:09:33 Citovat
Host
mám zafiru a když prší tak mi teče nekde u pedálů dovnitř.Nemá nekdo zkušenost s tím
qpc
Friday 18 May 2007 - 18:44:29 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Zafir v tomto klubu moc neni a o zatýkání jsem neslyšel.nebylo by lepší třeba zapnout hadici a uvnitř koukat kudy to leje? pravděpodoně ti bud nesedí čelní okno,nebo u filtru vzduchu(kabinovémú bývá odtok hadičkou...,tsk jestli tmtudy....neteče ti spíše topení?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


jan
Thursday 05 November 2009 - 17:53:07 Citovat
Host
Dobrý den, chtěl bych poradit jak vytáhnout malou kuličku z plastového potrubí topení, které je umístěné pod sedačkou řidiče. Moje hodné děti mi do toho potrubí hodily kuličku a tato se tam kutálí dopředu a dozadu a dost mě to už otravuje. Bude asi zapotřebí odmontovat koberce, ale než rozeberu celé auto chtěl bych poradit, jak na to. Předem děkuji
JOB
Thursday 05 November 2009 - 18:11:57 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
jan napsal ...

Dobrý den, chtěl bych poradit jak vytáhnout malou kuličku z plastového potrubí topení, které je umístěné pod sedačkou řidiče. Moje hodné děti mi do toho potrubí hodily kuličku a tato se tam kutálí dopředu a dozadu a dost mě to už otravuje. Bude asi zapotřebí odmontovat koberce, ale než rozeberu celé auto chtěl bych poradit, jak na to. Předem děkuji


Z jakého materiálu je ta kulička ? Jestli kov,tak bych zkusil takové to magnetické ukazovátko,případně jestli je to něco lehkého tak udělat z hadice redukci na vysavač a lovit.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1965 sec,0.1630 z toho dotazů.