• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: Zafira ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
drnčení řadičky....
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
muna
Thursday 14 June 2007 - 17:56:03 Citovat
Host
Prosím řešil někdo z vás takové to nepříjemné drnčení od řadící páky? pokud ano tak jak a s jakým výsledkem? Na dlouhé cesty je to fakt nepříjemné a držet kvaltpáku celou cestu taky není nic moc
Kutulin
Friday 15 June 2007 - 00:18:02 Citovat
Host
No to je otazka dne...dela mi to uz druha Vectra, mozna by pod kryt radicky pomohlo nasypat nekolik dkg zahadne bile vazeliny....
PIPI
Friday 15 June 2007 - 07:21:36 Citovat
Host
NO CO JSEM POZOROVAL GENERACE OPLŮ, ATK SI DOVOLIM ŘÍCT ŽE TO DĚLAJÍ SNAD VŠECHNY OD 100TIS KM, VÍŠE U CORS 3 VÁLCEM TO DĚLAJÍ SNAD UŽ PO 30TIS MĚ TO DĚLAJÍ TAKY VŠECHNY VOZY ZE ZENČKOU OPEL.
muna
Friday 15 June 2007 - 14:07:17 Citovat
Host
je to takové divné drnčení, jak nějaký plíšek někde či co

Jak tak pozoruji je to jeden z důvodů proč OPEL _;
KopA
Friday 15 June 2007 - 18:03:32 Citovat
Nespravuj to co funguje - teprve až se to vys..e!
Uživatel #825
Registrován: Thursday 03 August 2006 - 18:52:15
Příspěvků: 824
Tak si to pekne rozeberte a uvidite. Me nic nedrnci a to mam pres 140tis. Oni do tech mist rady padaji drobne mince skvirkou pod popelnikem a pak tam muzou delat binec.

Vectra B CD '98 Liftback ● X18XE ● 85kW ● 170Nm ● F18 ● 0-100: 11,0s ● vmax: 203km/h ● 1327kg
L.u.k.e
Saturday 16 June 2007 - 12:57:30 Citovat
Host
Jde-li o tahla, tak: Vymenit vsechna plastova pouzdra a ulozeni souvisejici se systemem razeni + ocelove cepy v kloubech na tahle razeni a vse promazat kvalitni vazelinou, nejlepe bila s teflonem. Je to zalezitost tak do 5 stovek za dily, ale prace ti zprijemni sobotni odpoledne _; Jeste se kouknout na silentbloky ulozeni motoru a prevodovky + kvalita vyfukoveho potrubi pod predni casti. Pokud mas razeni lanovody, tak nevim. Co mam VeBe s lanovym systemem, je klid.... Jedno reseni u Astry F bylo omotat mekkou lepici paskou holou radicku pod tim plastem co slouzi pro aretaci zpatecky - jak jezdi nahoru a dolu, tim to prestalo hlasite drnec, jen to "vrnelo"...
muna
Saturday 16 June 2007 - 23:15:22 Citovat
Host
No dělá mi to konkrétně u zafiry 2000. měl jsem dole tu manžetu ale nic jsem tam nenašel taky jsem zkoušel všelijak to nahmatat za jízdy ale nic jen to prostě plechově drnčí.
L.u.k.e
Sunday 17 June 2007 - 11:38:48 Citovat
Host
a dela to urcite radicka? nedrnci to spis pod podlahou-pod radickou? Nevim co by melo plechove drncet na radicce a taky si myslim, ze zafira 2000 ma lanovody...ale to jen hadam.
muna
Monday 18 June 2007 - 13:04:13 Citovat
Host
No já fakt nevím když přitlačím řadičku víc k sobě nebo víc od sebe tak to přestane. Je fakt že jsou tamv uchycení samé plasty ale dole jsem nahmatal takový plíšek jenže se atm nejde moc dostat chytit ho nebo zašprajcovat . a navíc se mi zdá dost pevný ... no já nevím jestli tam jsou lanovody ale asi ne ty jsem měl na toledu a to bylo opravdu jiné kafe. cvak cvak _;
Budka
Sunday 03 February 2008 - 20:57:06 Citovat
Host
Riešil som podobný problém na svojej Zafire A, biela plastová kulisa radenia je pripevnená k podlahe 4 kusmi torxov, tie som dotiahol a je po drnčaní...Pre istotu som to celé ešte premazal bielou vazelínou...

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1322 sec,0.0944 z toho dotazů.