• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra eletrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
NEFUNGUJE KLAKSON
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
KAKOS
Tuesday 16 August 2005 - 18:04:04 Citovat
Host
Nazdarek tak uz mam oplika Astru G 98 1.8 16v doma a je super jen mam problem s klaksonem muze mi nekdo poradit cim to muze byt pojistka je ok a relatko spina,ale netroubi prosim o radu kde co najdu.diky moc
Brouček
Tuesday 16 August 2005 - 18:55:07 Citovat
Host
Zkontroluj dráty přímo u klaksonu,jestli tam není oxidace,případně dráty odpoj a dej tam na ně nějakou žárovku,nebo zkoušečku.Samozřejmě někoho požádej,aŤ ti přitom podrží tlačítko klaksonu.Může být přímo klakson k.o.
Radek
Tuesday 16 August 2005 - 19:55:07 Citovat
Host
Pokud by byl v haji klakson (a je to klasicky) tak nezoufej - nejčastější závada je, že buď je vytočen šroub pro štelování tonu anebo zoxidovany spinací kontakt uvnitř. pokud jsi trošku technický typ tak to dáš levou do pořádku Ještě sem nikdy neviděl že by byla spálená cívka. Poku je tamklakson jiné konstrukce jako bych nic neřekl....
klubo
Tuesday 16 August 2005 - 20:07:42 Citovat
Host
ja mam dva šneky - famfary, myslim ze to maji fsechny astry G
MILUNAEVIKU
Friday 19 August 2005 - 12:55:17 Citovat
Host
KLUCI MAM TAKY PROBLEM S KLAKSONEM POJISKY JSEM MENILA RELATKO SPINA,ALE NEMUZU NAJIT TY KABLIKY V MOTORU NA KLAKSON,PROSIM POPISTE MI KDE TO NAJDU.DIKY MOC ZA RADY JSEM V TOM NOVA.MAM ASTRU G 1.8 16V 99
Yper
Friday 19 August 2005 - 14:21:36 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
No, jak fanfáry, tak i případně klakson, bývá někde na spodku - před motorem - za předním nárazníkem.
"Milunaeviku", asi budeš muset na záda.
Možná jde na něj sáhnout i shora, ale já si ho prohlížel vždy, když bylo auto na zvedáku v servisu.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
klubo
Friday 19 August 2005 - 16:10:09 Citovat
Host
u géčka je klakson/fanfáry na straně u spolujezdceza přednim nárazníkem jakoby vedle místa na mlhovku, zezhora se tam dostat nedá, jedině zespoda
MILUNAEVIKU
Friday 19 August 2005 - 20:11:36 Citovat
Host
DIKY MOC ZA RADY.ODPOLEDNE JSEM PATRALA A NASLA JSEM NECO V MOTORU U RIDICE NAHORE POD PLAST.KRYTEM JAK JSOU STERACE MUZE TO BYT TA FANFARA ZAROVKA MI SVITILA,ALE ZVUK ZADNY TAK NEVIM CO S TIM A TO DROBNE OPRAVY ZVLADAM.JO PROSIM O RADU S PALUBNIM PC MAM HO V ANGLICTINE A CESKY MANUAL NEMAM CO VSE ZOBRAZUJE?ANGLICKY A PAK CESKY DIKY MOC CHTELA BYCH SE V TOM VYZNAT.DEKUJI PREDEM VSEM CO PORADI.
klubo
Friday 19 August 2005 - 20:20:14 Citovat
Host
pod kapotou nahoře u stěračů je klakson alarmu a ne klakson na troubení
Autoopravna Šišák
Monday 20 September 2021 - 09:50:13 Citovat
Host
Přátelé. měl jsem stený problém. Již padesát roků opravuji auta,ale tak debilní způsob opravy jsem ještě nezažil. - ale FUNGUJE.
1. Vypni světla na 0 a zkus jestli troubí
2. zapni klíč, ale nestarkuj a zllum osvětlení přístrojové desky
3. vypni klíč Nastavení auta se restaruje.
4. zapni zapalování, zkus troubení, pak zapni světla ( automat i normální polohy vypínače světel ), můžeš i nastartovat a vyzkoušej troubení Vše funguje
Nevím, kdo to vymyslel, ale dávám to dál.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1789 sec,0.1425 z toho dotazů.