• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
odklon kol pr sportovnim podvozku
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
inteltejas
Friday 27 July 2007 - 12:52:57 Citovat
Host
Zdravim,

namontoval jsem tento spotovni podvozek
Odkaz

a byl jsem na geometrii.Soubeh-rozebeh mam udelanej v normach jak to ma byt,ale odklony vsech kol jsou vyrazne mimo toleranci.Dost se mi budou sjizdet vnitrky pneumatik,ty jsou smerove,takze se nedaji otacet...

Je to Astra Caravan ve verzi "sport" tak sem mel zato,ze s tim nebude problem...
1.6.16V X16XEL rv.1995

Snizeni podvozku je o 40mm.
Nevedel by nekdo co tim?Neexistuji treba nejake podlozky pod pruziny nebo tak neco?
freez
Saturday 28 July 2007 - 07:49:51 Citovat
Meriva MPV Enjoy Red Magma edition
Uživatel #316
Registrován: Sunday 13 March 2005 - 13:00:24
Příspěvků: 1620
Tak jsem zvědavej jestli má tohle nějaké řešení ? to mě zajímá protože na tenhle podvozek jsem taky koukal , ale s tímhle bych tedy nepočítal ? čím to že je odklon kol mimo tolerance ? že by to bylo tím snížením ?

Meriva MPV 2008 Z14XEP I Londýn I Paříž I Dovolená I Merivaclub
ada
Saturday 28 July 2007 - 20:44:21 Citovat
Host
inteltejas: budeš muset tam dát originál pružiny co patří na tvé auto, jinak asi ten problém neodstraníš. orig. podvozek verze sport, možná znamená jen jinak seřízené tlumiče plus normální pružiny. snížení podvozku znamená vždy jinej odklon kol, některá auta to snesou u jinejch se dá odklon seřídit a další mají smůlu. pak ještě kola, normální se sjíždět nemusí dáš tam široké a je problém.
NIO
Sunday 29 July 2007 - 10:05:33 Citovat
Host
u astry F neni reseni. no vlastne je ale dost brutalni a jen na predek. delalo se to u aut po bouracce co byly spatne opravene. jedine se daji trochu probrousit horni klobouky.
ada
Monday 30 July 2007 - 10:11:37 Citovat
Host
inteltejas: podložky pro zvýšení podvozku - Odkaz
Anonymní
Tuesday 31 July 2007 - 08:03:57 Citovat
Host
orig. opel ser. řekl: žádná nová astra f caravan neměla sportovně laděný podvozek. označení na dveřích sport je pouze pro interiér. spínač sportovní jízda měla automat. převodovka. jinak ani v náhradních dílech / tlumičů a pružin atd. / není žádné označení sport, tak asi opel má pravdu.
Danek
Wednesday 01 August 2007 - 22:05:39 Citovat
Host
Mám VB x20xev caravan,podvozek KW,snížení o 40 mm a 17"kola-na zadku se pneu sjíždí na vnitřku cca o 25% více,pneu jsou směrové,takže je vždy, když je ,, ojetí,, na hranici,nechám otočit na ráfku,geometrii dělám v Chára sport na Kladně.Zmiňované ojetí a náklady s tím spojené beru jako daň za krásu,17"kola se mi líbí-mám auto třetím rokem a na přední naprávě se měnilo pouze horní uložení tlumičů,na zadní nic,za tři letní sezony jsem ujel asi 40000km a nic neklepe ani nebouchá.Zimní pneu 195/65/15 se mi sjíždí rovnoměrně.
qpc
Wednesday 01 August 2007 - 23:04:24 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
Danek napsal ...

Mám VB x20xev caravan,podvozek KW,snížení o 40 mm a 17"kola-na zadku se pneu sjíždí na vnitřku cca o 25% více,pneu jsou směrové,takže je vždy, když je ,, ojetí,, na hranici,nechám otočit na ráfku,geometrii dělám v Chára sport na Kladně.Zmiňované ojetí a náklady s tím spojené beru jako daň za krásu,17"kola se mi líbí-mám auto třetím rokem a na přední naprávě se měnilo pouze horní uložení tlumičů,na zadní nic,za tři letní sezony jsem ujel asi 40000km a nic neklepe ani nebouchá.Zimní pneu 195/65/15 se mi sjíždí rovnoměrně.



hm,divné,taky mam přitvrzeno,také 17" kola a NIC se mě nerovnoměrně nesjíždí __; ,kdepak se stala chyba?

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Danek
Thursday 02 August 2007 - 10:00:43 Citovat
Host
Nevím,řekni nám tedy, prosím,/přitvrzený=snížený?/rovnoměrně se sjíždějící,kde se podle Tebe stala chyba???
Jirka gsi
Wednesday 18 June 2008 - 12:45:59 Citovat
Host
Anonymní napsal ...

orig. opel ser. řekl: žádná nová astra f caravan neměla sportovně laděný podvozek. označení na dveřích sport je pouze pro interiér. spínač sportovní jízda měla automat. převodovka. jinak ani v náhradních dílech / tlumičů a pružin atd. / není žádné označení sport, tak asi opel má pravdu.


Tak to se chlapce pletes...modely od 1.8 verze sport ci gsi maji jine pruziny dorazi atd dneska jsem se na to dival primo v oplu podle opel epc.
Jina vec je modely do 1.6 tam to je asi jen vybava.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1738 sec,0.1300 z toho dotazů.