• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Čím dolít servo?
Přejít na stranu  [1] 2
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Matěj
Tuesday 02 October 2007 - 08:29:02 Citovat
Host
Zdravím, při demontáži alternátoru jsem zjistil, že hladina kapaliny v servu řízení je na spodní rysce. Poradíte, čím to dolít? Předem děkuji. (Astra G/1,8/1999).
Anonymní
Tuesday 02 October 2007 - 08:35:41 Citovat
Host
kapalinou specifikace Dextron III
VGT
Tuesday 02 October 2007 - 08:56:39 Citovat
Host
Hydraulickou kapalinou dle specifikace DEXRON tři anebo šest Odkaz
Matěj
Tuesday 02 October 2007 - 12:47:02 Citovat
Host
Děkuji za reakce, v obchodě mi na dotaz, že chci kapalinu do serva dle Dextron 3 nabídli červenou, zelenou nebo univerzální a čekali, že si něco vyberu. Možná, že v tom také nemají jasno... Je barva daná tou specifikací
nebo ještě na něčem záleží? Děkuji.
VGT
Tuesday 02 October 2007 - 13:31:44 Citovat
Host
Dexron, Matěji, Dexron. Ne Dextron.
A jestli je to podle té anebo jiné normy, je na té lahvi (obalu v kterém je daná kapalina) napsáno. Hledej nápis DexronIII anebo DexronVI. (na barvu kapaliny ani na barvu sukně prodavačky nehleď . Osobně mám pocit, že ti nabízeli nemrznoucí směs do chladiče)
silverghost
Tuesday 02 October 2007 - 13:41:01 Citovat
Host
VGT napsal ...

Dexron, Matěji, Dexron. Ne Dextron.
A jestli je to podle té anebo jiné normy, je na té lahvi (obalu v kterém je daná kapalina) napsáno. Hledej nápis DexronIII anebo DexronVI. (na barvu kapaliny ani na barvu sukně prodavačky nehleď . Osobně mám pocit, že ti nabízeli nemrznoucí směs do chladiče)

Jo, jo nabízeli mu kapalinu do chladiče, ale ještě mu také mohli nabízet olej do automatu [ Odkaz ] .
Pozor ! nezaměňovat název výrobku - DEXTRON, se specifikací firmy GM Dexron III
VGT
Tuesday 02 October 2007 - 14:48:26 Citovat
Host
V tom odkazu, co uvádí Silverghost je pro Matěje vhodná hydraulická kapalina (je to to samé co olej do automatické převodovky). Je podle normy Dexron III (viz fotka té lahvičky), jen internetový prodejce to zvrtal a nazval to Dextron III.
VGT
Tuesday 02 October 2007 - 14:55:41 Citovat
Host
Pokud to není napsáno rovnou na líci lahve, je zezadu obalu kapaliny (oleje) štítek, na kterém je vyjmenováno, kterým všem normám zmíněný výrobek vyhovuje - např. pohleď sem. Ve specifikaci je asi uprostřed uvedeno to slovo a číslo, které tě má zajímat Odkaz Najdeš ho tam?
silverghost
Tuesday 02 October 2007 - 15:15:06 Citovat
Host
VGT napsal ...

Pokud to není napsáno rovnou na líci lahve, je zezadu obalu kapaliny (oleje) štítek, na kterém je vyjmenováno, kterým všem normám zmíněný výrobek vyhovuje - např. pohleď sem. Ve specifikaci je asi uprostřed uvedeno to slovo a číslo, které tě má zajímat Odkaz Najdeš ho tam?

No a pro ty, kteří to uprostřed nenajdou je ještě dole - ale úplně dole malinkatým písmem napsaná tato velice podstatná věta:
Popis:
Převodová kapalina určená pro automatické převodovky. Je vhodná také do posilovačů řízení vyžadujících produkt kategorie Dexron.

A je to komplet vyřešeno ?lola _;

Matěj
Wednesday 03 October 2007 - 10:07:14 Citovat
Host
No ještě že jsem nenapsal Dexon . Takže jsem koupil to Texaco dle odkazu (doufám, že se mi to nezdrcne s původním obsahem) a ještě jednou díky za pomoc.

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  [1] 2  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1945 sec,0.1574 z toho dotazů.