• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tuning
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Omega 3000 -24V
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
IvanSK
Sunday 21 October 2007 - 17:19:43 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

taky mu chybel plyn a trilitr v automatu bez LPG, preci jen do dnesni doby nejak nepasuje...


To je tvoj nazor, ja osobne si to nemyslim ja mam OB X30XE automat a nikdy by som plyn nechcel v aute v hocijakom...ako sa hovori, 100 ludi 100 chuti..
WISAStar
Sunday 21 October 2007 - 21:14:04 Citovat
Host
vo tom mluvim.... kdyz uz se nekdo ozve na to ze ma omegu 3000 tak je to bud 12V a tvrdi ze je to urcite 24V, nebo to sou uplny sroty, predelane na plyn, najeto 400 a jeste za to chtej 40 klacku.... mam doma peknou sbirku nabidek!
vrgadaa
Sunday 21 October 2007 - 21:31:18 Citovat
Host
no chlapci sic nevim co mate proti LPG, tech koniku je v tom motoru dost, aby to dobre jelo i na smradlavy plyn a prepnout se to do benzinu da vzdy (praktikuji, kdyz plne nalozen potrebuji rychle zrychlit pri predjizdeni i z bezpecnostnich duvodu-nemam kontrolu nadrze a bylo by blby,kdyby zrovna v ten moment dosel plyn:-(. Ale pokud chcete nezku*veny auto plynem, tak ty Rosice jsou dobra volba
Odkaz
...
mozna bude stacit vyvarit prahy, nosniky a lemy a uchyceni prednich tlumicu a nebude nutne menit kastli, ale chce za to 40ku aja loni odmitl to stejny i s LPG za dvacet s moznosti slevy na 15 (ale to neslo, mel jsem v te dobe omegy 3 a 4. by byl rozvod:-)
Fimfarum
Monday 22 October 2007 - 15:26:41 Citovat
Host
A neslo by pritahnout 3000 24V z Nemecka? Tam se jih najde docela dost i když za trošku viši cenu.....
IvanSK
Monday 22 October 2007 - 15:28:49 Citovat
Host
vrgadaa napsal ...

no chlapci sic nevim co mate proti LPG, tech koniku je v tom motoru dost, aby to dobre jelo i na smradlavy plyn a prepnout se to do benzinu da vzdy (praktikuji, kdyz plne nalozen potrebuji rychle zrychlit pri predjizdeni i z bezpecnostnich duvodu-nemam kontrolu nadrze a bylo by blby,kdyby zrovna v ten moment dosel plyn:-(. Ale pokud chcete nezku*veny auto plynem, tak ty Rosice jsou dobra volba
Odkaz
...
mozna bude stacit vyvarit prahy, nosniky a lemy a uchyceni prednich tlumicu a nebude nutne menit kastli, ale chce za to 40ku aja loni odmitl to stejny i s LPG za dvacet s moznosti slevy na 15 (ale to neslo, mel jsem v te dobe omegy 3 a 4. by byl rozvod:-)


Ja osobne nemam nic proti plynu ani nafte ja mam len jednoducho rad benzin to je vsetko
JOB
Monday 22 October 2007 - 18:33:26 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Fimfarum napsal ...

A neslo by pritahnout 3000 24V z Nemecka? Tam se jih najde docela dost i když za trošku viši cenu.....

No ono v němnecku sehnat OA 3,0 Dual ram v dobrém stavu taky není jen tak.Většinou seš na ceně OC

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

vrgadaa
Monday 22 October 2007 - 22:35:46 Citovat
Host
2Ivan
prestavba na LPG udela z auta dvoupalivovy stroj a pokud se to i s plynem koupi, zaplatil prestavbu byvaly majitel. Vyhody typu temer dvojnasobny dojezd a polovicni naklady na provoz za tu trochu adrenalinu typu vybuchy plynu v sani stoji:-). Pro mne je i velkou vyhodou, ze mi zpravidla nedojde palivo, kdyz dojde plyn, byva tam jeste nejekaje benzin, drive jsem chodival s kanystrem:-)
...
Fakt je, ze to autu asi dobre nedela, ale uz to tam je dle dokumentu 8mym rokem a motor jeste stale zije a jede docela dobre. Ja uz bych zase jine auto nez na plyn nechtel. Na rozdil od nafty to zachovava sviznost a tocivost benzinaku s naftovymi naklady.
vrgadaa
Tuesday 23 October 2007 - 07:20:28 Citovat
Host
jeste k plynu. Je-li moznost vybrat, tak jedine nasavanej. Ac ma horsi vlastnosti z hlediska vykonu, tak system je robustnejsi a odolnejsi vuci tem srac*kam, co u nas prodavaji. Nehrozi, ze se vam zadrou vstrikovaci ventily (u sekvencemi behem roku odelsy dva vstriky kazdy po 4000-nastesti v zaruce), ani, ze vam to budou muset u plynaru cely cistit.
...
Mne osobne to pekne profoukne a spali LPG usazeniny v sacim traktu prave obcasny vybuch v sani a to zcela zadarmo, to se pak i usadi volnobeh a klesne spotreba na volnobeh:-)
...
na rozdil od opelsenator fora si myslim, ze to je idealni motor na nasavany plyn. Masice enormne objemne sani plne traskave smesi, ale je delene na dve casti a spojene gumovymi manzetami-kde se to hezky rozpoji za ohlusujiciho vybuchu:-). Jen je vhodne po prvnim vetsim tresku neupevnovat druhou cast sani zpet do silentbloku-at ma moznost mrska volneho pohybu:-)
...
LPG forever...
jiranek.cz
Sunday 09 December 2007 - 13:54:44 Citovat
Host
Poptával jsem se po plynu do MV6 a bylo mi všude doporučeno vstřikování plynu kvůli obsahu sání (cca 5l). Stojí to prý kolem 40tis. a detonace v sání prý nehrozí. Spíš mám ještě nezjištěno, co to udělá s počítačem, ten pak asi bude ukazovat bludy.
JardaB
Sunday 09 December 2007 - 14:51:05 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Ja to vstrikovani mam, detonace opravdu asi nehrozi, celkem to i jede, PP ukazuje podle toho jak se ten plyn seridi - IMHO je to stejne uplne jedno, zere to stabilne 13-14l/100. Ale mam podelanyho neco jinyho, nejak se po provozu na plyn tomu nechce na benzin, mozna na to nekdy i prijdu.

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1856 sec,0.1380 z toho dotazů.