• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: OSTATNÍ :: Ostatní
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Moravský minisraz? Jeseníky 2007 aneb jak si rychle a dobře polámat hnáty....
Přejít na stranu  1 [2] 3 ... 13 14 15
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
pepik
Thursday 08 November 2007 - 07:44:26 Citovat
Host
V tom případě bych si měl vzít pytel vycpaný slámou.. bo lyžáky rozkřápete.
Nebo tam nějaké dítko ukecám za zmrzlinu ať mě puči boby.
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 07:46:14 Citovat
Host
Tak já bych se možná taky stavil-lyže mám od loňska nové-ještě ani neví,co je sníh __; ,však vloni žádnej nebyl. Ani nevím proč jsem je kupoval,nestál jsem na tom od lyžařského výcviku na škole .Takže předem všechny varuju - dodržujte ode mne bezpečnou vzdálenost ?lola .
Jinak co by kamenem dohodil má naše firma taky penzion-jmenuje se to Penzion Povodí.Uvažoval jsem, že bysme se tam s mladou na týden usalašili zrovna v tuto dobu-jestli teda bude volnej termín.
Tak doufám,že to vyjde ... rád bych zase po 20 letech vyzkoušel,kolikrát se dá za hodinu spadnout na hubu ?lola ?lola ?lola
?lola ?lola
Tlumex
Thursday 08 November 2007 - 08:31:32 Citovat
Host
robas zadny paleni tatikovych pamatecnych lyzi sice nemaj hrany ale ono je to smykem vetsi zabava ?lola
qpc
Thursday 08 November 2007 - 08:59:41 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
ty jofka,zajímavej nápad,pokoukám,jak mam volno.6e bych se nějak namáčknul k legimu?Má ted samá velká auta ....

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Robas
Thursday 08 November 2007 - 09:01:43 Citovat
Robas
Uživatel #1077
Registrován: Wednesday 11 April 2007 - 03:02:26
Příspěvků: 363
silvere, není to až tak dávno, kdy tyto dva penziony měly nejen společného správce.... .
Povodí je po rekonstrukci na můj vkus moc nóbl a odpovídá tomu i cena za ubytování, Olga je taková domáctější a lidovější. Prostě, když tam někdo poblije schody, tak si to uklidí a nikdo to dál neřeší.... ?lola
Tak pro orientaci, je to jedna z hospod co by kamenem dohodil, kam se dá jít na jídlo a ze které se dá doplazit sněhem po bříšku __; .
zodiac: jasně, snowborďáky berem, akorát tím svým stylem od kraje ke kraji a ruka - prdel - hrana musí jezdit daleko přede mnou, jinak hrozí srážka a léčení šrámů rumem

A tu je ta hospoda Odkaz

OB 2.0i CD X20SE kombi automat r. 12/96-momentálně jiný provozovatel
OA 2.0i C20NE+LPG kombi automat (za 10 let již třetí)-momentálně depozit
Citroen Xantia 2.1 TD r.1998 - pracovní auto
VW Transporter 2.4D Bus r.12/97
Suza VZ 800 Marauder r. 2000 na léto pro volnost pohybu.
Yper
Thursday 08 November 2007 - 09:11:38 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Jinak pozor na pití alkoholu.
V Rakousku, Itálii a v Dojču zavádějí na sjezdovkách kontroly na alkohol, takže tohoto výdobytku se můžeme v nejbližší době dočkat i u nás!
Bude to snad dělat policie ve spolupráci s horskou službou. Možná bychom to ale letos ještě mohli tzv. nestihnout. I když na takovéhle věci jsme chytlaví.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Tlumex
Thursday 08 November 2007 - 09:30:14 Citovat
Host
no ja sem rad ze se na svahu udrzim strizlivej natoz este pod vlivem! To se da vsechno dohnat vecir _;
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 09:45:56 Citovat
Host
Robas napsal ...

silvere, není to až tak dávno, kdy tyto dva penziony měly nejen společného správce.... .
Povodí je po rekonstrukci na můj vkus moc nóbl a odpovídá tomu i cena za ubytování, Olga je taková domáctější a lidovější. Prostě, když tam někdo poblije schody, tak si to uklidí a nikdo to dál neřeší.... ?lola
Tak pro orientaci, je to jedna z hospod co by kamenem dohodil, kam se dá jít na jídlo a ze které se dá doplazit sněhem po bříšku __; .
zodiac: jasně, snowborďáky berem, akorát tím svým stylem od kraje ke kraji a ruka - prdel - hrana musí jezdit daleko přede mnou, jinak hrozí srážka a léčení šrámů rumem

A tu je ta hospoda Odkaz


2 Robas:
Jakýpak nóbl hospoda - poblejt se dá stejně dobře v 5* hotelu, jak v 6 cenové skupině ?lola . Navíc mám zaměstnaneckou slevu - 150 vočí vč. polopenze. Tak proč nepumpnou ty vodborářský účty .
Jsem u firmy přes 20 let a zatím jsem žádnou odborářskou výhodu nečerpal (mimo těch bár bonboniér, který se dávaly děckám k Vánocům za bolševika ), tak proč toho hernajs nevyužít.
Navíc jsem tam dělal půl roku na odstraňování povodňových škod, takže všechny cestičky k hospodám od Bělé po Mikulovice ještě dnes najdu poslepu.
Ale jak nebude sníh, tak to bude v pr... (
Není tam někde náhodou nějaká dětská sjezdovka, nebo loučka pro začátečníky - já umím jezdit jen na praseti
pepik
Thursday 08 November 2007 - 10:18:21 Citovat
Host
siverghost:
Tak vem služebního Nisana.. přikurtujem lano a na sjezdovce uděláme autoskjérink
silverghost
Thursday 08 November 2007 - 10:32:09 Citovat
Host
pepik napsal ...

siverghost:
Tak vem služebního Nisana.. přikurtujem lano a na sjezdovce uděláme autoskjérink


Pepik:
Tywe, to bych ho mušíl vobout na zimáky a to je ještě brzo .
Vendula bude stačit - mám zimáky 185/60/14, takže mám podvozek proklatě nízko - ta pojede po sjezdovce jak dětské boby.
Ale předběžně uvažuju, že dojedeme v sobotu 1.prasinca ?lola a zůstaneme do nedělě. Nebo ještě že bych dojel huš v pátek __; , ale to jim asi zase nebude stačit pivo, tak to abych tam zavolel předem

[ Upraveno Thursday 08 November 2007 - 10:33:01 ]

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 ... 13 14 15  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.2067 sec,0.1698 z toho dotazů.