• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
tyč řízení
Přejít na stranu  1 [2]
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vojta
Friday 21 March 2008 - 08:29:58 Citovat
Host
tak nakonec mi tu tycku privezl znamy z Hodkovic za 1500, doufam ze tam bude pasovat, menil jste ji nekdo(tyc rizeni na astra g), nevite jak na to?
dik
vojta
Sunday 23 March 2008 - 19:31:08 Citovat
Host
jirka napsal ...

Ahojte všichni opeláci. Mám problém s Astrou G r.v. 04/98 2Di 16V. Při jízdě mně začal hodně cukat volant. I když to bylo v klidu. Zavezl jsem to k mechanikovi a on zjistil, že je vylágrované ložisko a chce to novou tyč. V Opelu mu řekli, že stojí 15000Kč. Tak jsem sehnal na vrakovišti za 1000 Kč. No jenže problém je, že tam nepasuje. Je krátka a má trochu jiný plastový válec. Poslední část-kulatina je délka od ložiska 15cm a já mám na autě 20cm. Objížděl jsem dnes všechna vrakoviště v okolí a všude prakticky se stejným výsledkem...Poradíte mi kde sehnat tu moji? Děkuji Jirka

ja ji ted vymenil na tom samem aute a neni ten rozdil v delce tech tycek v tom, ze jedna je vysunuta a ta druha zasunuta? Taky jsem myslel ze jsem koupil blbou ale pak jsem sjistil ze ta tycka se teleskopicky vysunuje a kdyz jsem je stlacil nadoraz tak byly stejne.
Tydou
Sunday 23 March 2008 - 19:52:36 Citovat
Host
vojta napsal ...

jirka napsal ...

Ahojte všichni opeláci. Mám problém s Astrou G r.v. 04/98 2Di 16V. Při jízdě mně začal hodně cukat volant. I když to bylo v klidu. Zavezl jsem to k mechanikovi a on zjistil, že je vylágrované ložisko a chce to novou tyč. V Opelu mu řekli, že stojí 15000Kč. Tak jsem sehnal na vrakovišti za 1000 Kč. No jenže problém je, že tam nepasuje. Je krátka a má trochu jiný plastový válec. Poslední část-kulatina je délka od ložiska 15cm a já mám na autě 20cm. Objížděl jsem dnes všechna vrakoviště v okolí a všude prakticky se stejným výsledkem...Poradíte mi kde sehnat tu moji? Děkuji Jirka

ja ji ted vymenil na tom samem aute a neni ten rozdil v delce tech tycek v tom, ze jedna je vysunuta a ta druha zasunuta? Taky jsem myslel ze jsem koupil blbou ale pak jsem sjistil ze ta tycka se teleskopicky vysunuje a kdyz jsem je stlacil nadoraz tak byly stejne.


je ze dvou kusu kvuli bouracce, je to jeji deformacni zona aby treba volant nevystartoval proti tobe pri nehode, jinak muzes mi poslat fotku tisicihranu na Email diky
vojta
Sunday 23 March 2008 - 19:59:37 Citovat
Host
Tydou napsal ...

vojta napsal ...

jirka napsal ...

Ahojte všichni opeláci. Mám problém s Astrou G r.v. 04/98 2Di 16V. Při jízdě mně začal hodně cukat volant. I když to bylo v klidu. Zavezl jsem to k mechanikovi a on zjistil, že je vylágrované ložisko a chce to novou tyč. V Opelu mu řekli, že stojí 15000Kč. Tak jsem sehnal na vrakovišti za 1000 Kč. No jenže problém je, že tam nepasuje. Je krátka a má trochu jiný plastový válec. Poslední část-kulatina je délka od ložiska 15cm a já mám na autě 20cm. Objížděl jsem dnes všechna vrakoviště v okolí a všude prakticky se stejným výsledkem...Poradíte mi kde sehnat tu moji? Děkuji Jirka

ja ji ted vymenil na tom samem aute a neni ten rozdil v delce tech tycek v tom, ze jedna je vysunuta a ta druha zasunuta? Taky jsem myslel ze jsem koupil blbou ale pak jsem sjistil ze ta tycka se teleskopicky vysunuje a kdyz jsem je stlacil nadoraz tak byly stejne.


je ze dvou kusu kvuli bouracce, je to jeji deformacni zona aby treba volant nevystartoval proti tobe pri nehode, jinak muzes mi poslat fotku tisicihranu na Email diky


myslis tisicihran pod volantem nebo ten pred kardanem? zitra ti to vyfotim a polsu
Tydou
Sunday 23 March 2008 - 22:23:48 Citovat
Host
myslim tisicihran co je na nem volant , ok diky

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2]  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1342 sec,0.1087 z toho dotazů.