• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Loketní opìrka Zafira
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Olda
Wednesday 09 April 2008 - 13:23:52 Citovat
Host
Ahoj
Sháním díl do zafiry, jedná se o uchycovací prvek loketní opìrky u øidièova sedasla. je to taková ráèna v sedadle, kterou nastavuji výšku opìrky. jsem celkem zoufalej, prý se to dá sehnat samostatnì, dìkuji za info nebo za kontakt na nìkoho kdo by to mohl prodat. diky moc všem
petr
Friday 11 April 2008 - 22:09:34 Citovat
Host
Bohužel neporadím.Ale k tomuto tématu mám dotaz.Děti jak lezou mezi sedačkami, tak mně nastavenou opěrku ohli dolů a již nejde zvednout do svislé polohy.Jakou fintou se dostanu k mechanismu opěrky.Jediná možnost je pravděpodobně přes zadní plastový kryt sedadla řidiče,ale nevím jastli je jen zacvaknutý nebo nějak přišroubovaný.Poradí někdo jak to opravit.
Olda
Wednesday 16 April 2008 - 16:29:27 Citovat
Host
když jsem to rozdělával tak jsem musel sundat plastový kryt sedadla. je nutné rozvrtat dva spodní nejty a pak opatrně směrem dolů stáhnou plastový kryt. po pravé straně uvidíš tři matky, které polevíš ajsi u mechanismu ovládání. dále mezi područkou a sedadlem je taková pružina na zastrčení je nutné ji vitáhnout uzkejma kleštěma a pak se dá područka vytáhnout. ale mechanizmus zustane v sedadle. aby jsi se dostal přímo k úchytu područky tak musíš sundat látkový potah z bočnice. je to taky velmi jednoduché pouze vicvaknes takovou asi tak 40cm lištu na které je našitý potah. tot celá montáž a demontáž.
obavám se že jsi na stejné lodi aračna ovládání je stržená.
psal jsem to rychle bez kontroly
petr_cr
Saturday 26 April 2008 - 23:15:23 Citovat
Host
Dík za radu.Dnes jsem se konečně dostal k opravě.Po rozdělání mechanismu ráčny tam byl ulomený nějaký malý plastový kousek.Po složení to kupodivu funguje.
Milan
Tuesday 09 February 2010 - 10:03:58 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ahoj, Mám takové dilema,chci si nechat namontovat originál loketní opěrku do Zafiry B (je to stejné jako Astra H).Nevíte někdo jestli to je možné?Opěrka tam nebyla a u Srby mi řekli,že to nejde,že musí být jiná sedačka,u Steigera mi řekli že jo.Mám možnost opěrku levně dostat od známého,proto se o to zajímám.
Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Díky předem. Zafira B 1,9CDTI 88kW
Martas
Tuesday 09 February 2010 - 10:12:02 Citovat
Host
To mas jednoduchy, sahni si zboku na sedacku jestli tam mas to "uchyceni" ... Pokud ho tam nemas, zbyva leda univerzalni kterou pridelas "kamkoliv".
Milan
Tuesday 09 February 2010 - 14:00:01 Citovat
Uživatel #411
Registrován: Friday 17 June 2005 - 14:49:11
Příspěvků: 307
Ale to uchycení je součástí té opěrky,prý se sundá čalounění a přišroubuje se na kovovou část opěradla,ale prý jsou dva druhy sedáků,a jde to jen na jeden z nich.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1490 sec,0.1222 z toho dotazů.