• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Propadá se brzdový pedál.
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Toto téma je zamčeno
Autor Příspěvek
Papak
Tuesday 08 March 2005 - 22:10:40
Host
Ahoj zdravím, mám Astru Classic II 2.0 DTI. Kdyľ déle brzdím nebo déle stojím na brzdovém pedálu tak se pomalinku propadá. Uľ se i zosvítila ľlutá kontrolka. Volal jsem do OPELU a tam mi řekli hlavní brzdovej válec. Koupil jsem si proto chytrou kníľku a tam píąou ľe u tohoto motoru je to normální jev.Prej nemá vliv na brzdové vlastnosti. Co vy na to??? Chci měnit brzdovku, ale nevím jestli to pak ovzduąním nemám s ABS zkuąenosti. Ovzduąňuje se to normálně nebo je tam nějakej fígl.
Dík
Anonymní
Wednesday 09 March 2005 - 08:19:47
Host
stáhni si ten manuál na astru g, tam to najdeą, myslím ľe tam ale ľádný problém není
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 09:39:03
Host
no jeątě sekoukni jestli ti to někde nech*ije, todle se mi stalo na astře F kdyľ mi praskla/schnila brzdová hadička k zadnímu kolu, ale to asi u klasika nehro, ale stejně mi vrtá hlavou - do klasika II přece nedávaj DTI
Lib
Wednesday 09 March 2005 - 09:52:31
Host
Klasik II je Astra G tak proc by tam nedali 2.0DTI?
[ Upraveno St bře 09 2005, 09:53 ]
klubo
Wednesday 09 March 2005 - 09:57:15
Host
no klasik II je klasik II ne astra G, klasik II se dělá asi poslední rok a jenom s motory 1,4, 1,6 a 1,7CDTI ale samozřejmě je to astra G akorát se nedělá 3dv. a dělá se v polsku
[ Upraveno St bře 09 2005, 09:58 ]
NIO
Wednesday 09 March 2005 - 17:40:22
Host
Papak83.208.241.74 napsal ...
Ahoj zdravím, mám Astru Classic II 2.0 DTI. Kdyľ déle brzdím nebo déle stojím na brzdovém pedálu tak se pomalinku propadá. Uľ se i zosvítila ľlutá kontrolka. Volal jsem do OPELU a tam mi řekli hlavní brzdovej válec. Koupil jsem si proto chytrou kníľku a tam píąou ľe u tohoto motoru je to normální jev.Prej nemá vliv na brzdové vlastnosti. Co vy na to??? Chci měnit brzdovku, ale nevím jestli to pak ovzduąním nemám s ABS zkuąenosti. Ovzduąňuje se to normálně nebo je tam nějakej fígl.
Dík


tipl bych to na hlavni brzdovy valec, nebo v horsim a drazsim pripade ABS.propousti.

pri vymene kapaliny se nerid zadnymi chytrymi knizkami. nejdrive vyslapej uplne nadobku povolenim sroubu na LP kole. pak to doelj a slapej az to bude bez bublin.
postup u auta s ABS
Odvzdusneni. 1. LP kolo, PZ kolo, LZ kolo, PP kolo

Email
ICQ 26338144
Papak
Wednesday 09 March 2005 - 22:51:27
Host
Sorry, jde o Astru G.No stejně nějak nevím jakej je rozdíl mezi astrou g a astrou classic. Ne kapalina neubejvá.No skusím zajed do opelu a uvidíme co mi řeknou.Já si myslel taky ten hl. br. válec, ale pak jsem se dočetl ľe 2.0 DTI to prej dělá, tak nevím.
 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1495 sec,0.1241 z toho dotazů.