• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Navigace Carnin
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
McMurdock
Monday 10 July 2006 - 15:42:53 Citovat
Host
Zdravím, mám Opel omega B 97, a v něm navigaci Philips Carin, sehnal jsem CR CD, ktere funguje naprosto bezva, ale hlasky jsou francouzsky, protoze mam auto z Francie. Vím, že se dá sehnat language pack anglicky a německy. Cena je 990 Kč, ale myslím že se to dá stáhnout i z netu nebo tak něco, nebo to někdo z vás má . Poradíte mi prosím někdo . Případně rád CD s ČR vyměním za language pack. Díky moc
Anonymní
Monday 10 July 2006 - 15:51:36 Citovat
Host
Sorry je to CARIN
Anonymní
Friday 14 July 2006 - 09:52:16 Citovat
Host
Sakra lidi neříkejte, že nikdo nic nemá . Přihlásil jsem se na polsky omega forum a mám alespoň nový firmware, ale language CD nikde . To za těch 990 bylo do novějších typů, takže ani tam jsem nepochodil . Jedná se o navigaci CARiN 22SY581/70 typ 530. Má někdo z vás tuhle navigaci v autě?

Díky za help
McMurdock
Friday 14 July 2006 - 16:36:56 Citovat
Host
Takže, díky kamarádům z polského omega clubu jsem to nakonec zvládl a navigace maká anglicky, kdyby někdo potřeboval není problém, rad poskytnu know how a firmware 2.30. Jinak další jazyky na CD jsou němčina, italština, francouzština, americká ang. a holandština...
Nobody
Thursday 31 August 2006 - 14:26:34 Citovat
Host
Mam tu samou Omegu, ale nemam ani CZ mapu ani anglictinu. Me zase blekota jen nemecky. Mohli bychom se nejak domluvit.
Anonymní
Sunday 27 August 2017 - 21:44:01 Citovat
Host
ahoj teď to sháním taky mohl by jsi mi poskytnou info o té navigaci? mám originál cz z navigace.a chtěl bych českou.i mluvící

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1517 sec,0.1256 z toho dotazů.