• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega elektrika
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
kontrolky ABS, AIR BAG a MOTOR
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Anonymní
Tuesday 29 April 2008 - 22:35:20 Citovat
Host
Dobry vecer. Dneska pri jizde z prace se mi stalo totok: Nejprve se rozsvitila kontrolka motoru pak abs a airbagu, vypozoroval jsem ze je to v zavyslosti na otackach motoru prze pokud motor nejde do otacek tak kontrolky nesviti a pokud jse zpet zotacek a volnobeh tak kontrolky postupne zhasinaji. Dale jeste pri vyzsich otackach motoru vice sviti podsviceni budiku displaye atd. Auto jede jinak normalne Mam 1996 omegu B caravan 2,5 V6 benzin. Myslite ze je to zavada regulatoru napeti u alternatoru? predem dekuji za tipy Jirka
Martas
Wednesday 30 April 2008 - 06:21:12 Citovat
Host
S nejvetsi pravdepodobnosti ANO, pokud by ti jeste prestaly ukazovat "budiky" bylo by to 100%.

Zmer dobijeni - pokud to bude vic jak 14,5V auto okmazite odstav a nech prohlednout/opravit Alternator (reulator a diodovy mustek jsou obvykle jeho byt demontovatelnou soucasti). Pokud uz to auto ma neco za sebou jako ze ma tak ho nech rovnou zrepasovat (loziska, uhliky atd ....)
Yper
Wednesday 30 April 2008 - 09:04:56 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
Pokud se nezařídíš podle Marťasovy rady, tak pak budeš řešit mnohem větší škody, jako vypálený stabilizátor napětí na tištěném spoji zezadu palubky a bůhví co ještě.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Anonymní
Wednesday 30 April 2008 - 09:41:18 Citovat
Host
tak ted jsme to s kolegou zmerili a na volnobeh 16V ajaj __; takze auto odstavuju a budu jezdit camarem
Kuba
Saturday 01 July 2017 - 14:02:56 Citovat
Host
Zdravím. mám trochu podobný problém. Občas se mi rozsvítí kontrolka ABS, někdy i airbag, ručičky na budících spadnou a pak se chvějí dole, přestane hrát rádio, přestane jít větrák. Stane se mi to po přejezdu nerovnosti, jakoby se někde uvolnil nějaký kontakt. Trvá to chviličku, maximálně sekundu, dvě, pak se všecko vrátí k normálu. Omega C, 2.2 benzín.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1338 sec,0.1056 z toho dotazů.