• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Astra :: ASTRA :: Astra podvozek
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
....rameno napravy
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
Zdenal
Friday 09 May 2008 - 23:43:22 Citovat
Host
Dobry den vsem, prosim o radu jak skontrolovat zdali jsou vporadku silety ramene na predni naprave?Cetl jsem zde jak se auto chova pri poskozenem silentu.Mam stejny problem nejde se poradne rozjet do kopce, musim pomalu poustet spojku nebo auto zdechne nebo skacu jak cap na louce .Dik Astra G 1,7DTI.
JOB
Saturday 10 May 2008 - 00:02:49 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
To vypadá spíše na silentblok motoru či převodovky. Nicméně na STK ti hoděj auto na natřásadla a řeknou ti jestli a jaký silentblok na nápravě je špatný.Co se týče těch silentů na motoru a převodovce tak nejlepší je otevřít kapotu a sledovat motor ,kdy současně někdo uvnitř se snaží rozjet se zataženou ruční brzdou.

Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Zdenal
Saturday 10 May 2008 - 21:36:17 Citovat
Host
Motorovy silent ten predni jsem menil byl na carach bocní + zadni jsou OK, ale nevim kde hledat ten silent na prevodovce !buch .Skusim to obhlidnout aj stou ruckou, to me nenapadlo.Dik
Yper
Tuesday 13 May 2008 - 10:05:19 Citovat
Uživatel #251
Registrován: Tuesday 14 September 2004 - 10:28:45
Příspěvků: 3550
To, jak se auto takhle chová jsem psal kdysi já v jiném vlákně, ale pozapomněl jsem ještě na jednu příčinu takového chování - zkřivený setrvačník a nebo spojka nepřitláčí stejně po celém obvodu. Nevyskytuje se to tak často, ale i tohle může být příčina a zvlášť u odpružených setrvačníků.

Dodge Caliber 2.0 CRD SXT
Opel, ten má dnes už každý Sopel!!
Yamaha 1100 - Virago
Konečně pořádnej krouťák a né jako línej Opel
BMW K1200 LT - auto na dvou kolech
Zdenal
Wednesday 14 May 2008 - 18:50:13 Citovat
Host
zdarec panove, nevim ale zacal jsem vic sledovat auto aby jsem odstranil svuj problem, a nevim jestli je to vic problemu nebo jeden.Zjistil jsem ze kdyz dam nohu pric z plynu tak ucitim naraz neboli auto zapruzi od motoru, to stejne jak pridam plyn tak auto nejdriv poskakuje a pak se rozjede, je to znat v kolaone kdyz popojizdim nebo jedu pomalu a jenom pridavam nebo ubiram plyn bez pouziti spojky.Tak jsem premyslel aj o poloosach nakolik jsem nekde cetl ze by se meli menit nejak kolem 60000km, ja mam najezdeno 126000km.
Martas
Wednesday 14 May 2008 - 19:00:36 Citovat
Host
No tak myslim ze kdyby automobilka zjistila, ze poloosy vydrzi jenom 60 000 km tak by byla nucena celou serii stahnout a v ramci zaruky ty poloosy vymenit, takze tim, ze by mely takhle ukrutne malou zivotnost to nebude. Poskozene poloosy by se krome te prodlevy vyznacovaly i znacnym cvakanim az bouchanim.
Zdenal
Wednesday 14 May 2008 - 21:19:34 Citovat
Host
...me se to taky nezda, ohledne cvakani jak je zarazena rychlost a autem hejbnu tak jak je prevodovka a kde vchazeji do ni poloos tak je z toho mista sliset cvakani, jak jedu tak neboucha nic ani necvaka.Ta vule na poloosach je podle me dost znacna, a asi aj proto ze to tak cuka nebo jak by jsem to popsal odesel predni silent na motoru.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1342 sec,0.1052 z toho dotazů.