• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Zafira :: ZAFIRA :: ZAfira interiér
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
zamlzeni oken
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
vasek
Friday 16 May 2008 - 19:04:43 Citovat
Host
Zdravim oplaci vlastnim opel zafira 2,0dti16v a mam jeden dotaz.Dnes jsem po zastaveni a zaparkovani vypnul klimu venku prselo a po hodine jsem zasel do auta a pokracoval v jizde a po vypnuti klimy a nastartovani auta se me totalne zamlzilo celni sklo a bocni okna a byla tam strasne citit vlhkost prosim o nejakou radu dikes. Je mozne ze by tam nejakym zpusobem teklo?
Martas
Friday 16 May 2008 - 19:12:56 Citovat
Host
ANO, je to mozne.

Astra F byla mlzenim oken pri desti primo povestna a u Astry G (tedy i Zafiry) se okna pri desti take mlzi.
JardaB
Friday 16 May 2008 - 19:14:45 Citovat
Uživatel #365
Registrován: Monday 02 May 2005 - 22:27:36
Příspěvků: 4020
Nevim jak Zafira ale ja to mam u obou Omeg, proste jak zapnu klimu a je vlhko, nesmim ji uz vypnout, jinak je to peklo. Cestou do HR jsem to jednou drazdil 4 hodiny sem tam otevrenym okynkem, nez se to srovnalo (prselo). Mozna je zas.raty vyparnik a drzi se na nem vlhkost (nestece), ale rozebirat to kvuli tomu nebudu. Proste necham klimu zaplou a je to OK

Twingo II, 43 kW, pro takove to jezdeni kolem komina
Opel Mokka 1.7 CDTI, firemni pracant
Renault Megane Cabrio 2.0 IDE, mazlik
Fikus 1.6Ti
mates
Friday 16 May 2008 - 19:28:54 Citovat
mates
Uživatel #39
Registrován: Sunday 09 November 2003 - 15:22:30
Příspěvků: 1953
Mám vypozorované:
- když prší, tak se to dá odmlžit bez klimy, ale pouze tehdy, pokud vlezu do auta ještě jakštakš suchej. Jinak se to začne mlžit. Předek se da zvladnout, ale zadni okna jsou zamlžený.
- když za deště odmlžuju s klimou, nesmim ju vypinat!!! Pač by nastalo totalni zamlženía a musel bych jet s otevřenými okny. Loni přez Rakousko furt chcalo...a jak jsem klimu vypnul, nevidel jsem nic. Venku kosa, ja musel topit, ale s klimou. Kdybych jel sam, nějak by se to zvladlo...ale ja měl plny auto chrapajicich lidi...

Lexus RX 350
Honda Crosstourer
Kamil fojtík
Friday 21 May 2010 - 20:05:33 Citovat
Host
Taky jsem mněl tento problém,byl zadřený motorek u vent.klapy tak jsem vypojil táhlo u klapy a zavřel jsem ji natvrdo a ted mám klid.

Rychlá odpověď:

 

 
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1227 sec,0.0959 z toho dotazů.