• Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau
  • Opel club renbau

Poradna

Opel Club Renbau :: Poradna :: Poradna Omega :: OMEGA :: Omega tip na autodoplňky
 
<< Předchozí téma | Další téma >>
Angel Eyes OMEGA B
Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7
Moderátoři:legionar, Prazdroj, Jerry, jirka, Wonderboys, admin
Autor Příspěvek
qpc
Tuesday 05 August 2008 - 23:00:19 Citovat
když Bůh škádlil peklo,vymyslel i500
Uživatel #255
Registrován: Monday 20 September 2004 - 16:39:01
Příspěvků: 5329
čočky pro xenonové výbojky maj zábrus(proti stěně je znát jasnej rozdíl kam to do výšky svítí) ,u čoček pro halogenové žárovky je ten rozptal kužele světla pozvolnější.takže pokud nechceš svítit jen kus před sebe,stejně budeš chtě nechtě někomu pálit do kukadel,na mokru to bude paráda

Odkaz Astra-H OPC

Odkaz i500.html

Na peklo se zvoní tlačítkem "SPORT".

Hra na honěnou vubec nedáva smysl. Když máš babu, tak přece nehoníš.....


Tomin
Wednesday 06 August 2008 - 12:25:54 Citovat
Host
Mel jsem xenony v Depech a proti vratum byl videt srovnatelnej prechod svetla s origo lampama (mam ted na ceckove omeze). Dulezite je umistit xenonku v parabole hodne presne. Je to dost citlive, precijen se pohybujes s plamenem xenonky v miste ohniska paraboly.

To Bomega: beru a souhlasim s tebou ad Fabie s xenonem, ale reagoval jsem na to, ze s temahle svetlama budes jezdit bez moznosti je SNIZIT stelovanim pri vetsim zatizeni auta.
Motýlek
Sunday 17 August 2008 - 13:24:05 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Zdravím,tak jsem také podlehl a světla DEPO vyměnil za andělské oči od SONARU.Zdá se,že svítí dobře,zatím jsem nemohl porovnat,nebot když jsem jel tak lilo jak z konve,ale i tak byl vidět rozdíl.Výměna jednoduchá,pár šroubků,motorek se přehodí s ručním nastavováním,které tam je,pouze problém se seřízením do stran,na kroužku u dálkových je nějakej bobek o ten se to zarazí a dost,pomohlo by kratší táhlo u motorku na seřizování,dá se to nějak poštelovat?nahoru a dolů to jde seřídit dobře.Doporučuji dát do parkovačky LED,žárovka to kazí,neboť to osvětluje do žluta.Jestli má někdo nějaké poznatky,napište.



Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
JOB
Sunday 17 August 2008 - 20:26:36 Citovat
Uživatel #447
Registrován: Tuesday 01 November 2005 - 20:31:16
Příspěvků: 3695
Miloš napsal ...

Zdravím,tak jsem také podlehl a světla DEPO vyměnil za andělské oči od SONARU.Zdá se,že svítí dobře,zatím jsem nemohl porovnat,nebot když jsem jel tak lilo jak z konve,ale i tak byl vidět rozdíl.Výměna jednoduchá,pár šroubků,motorek se přehodí s ručním nastavováním,které tam je,pouze problém se seřízením do stran,na kroužku u dálkových je nějakej bobek o ten se to zarazí a dost,pomohlo by kratší táhlo u motorku na seřizování,dá se to nějak poštelovat?nahoru a dolů to jde seřídit dobře.Doporučuji dát do parkovačky LED,žárovka to kazí,neboť to osvětluje do žluta.Jestli má někdo nějaké poznatky,napište.




Ahoj
Prosímtě ohledně montáže, kabelovej konektor pasuje ? Jaky tam jsou žárovky, stejný s origo ? Můžeš sem hodit nějaký fotky jak to vypadá na autě? Zhaslý i rozvícený. Díky.


Pozor ! - Občas trochu kecam !!(a)
Opel Omega C Caravan X25TD - manual 01´
Fiat Scudo 1,9 D 96´
ARO M-461 76´

Motýlek
Sunday 17 August 2008 - 21:44:06 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Konektory pasujou všechny,hlavní konektor není zabudovaný ve světle,je na drátech,ničemu to nevadí,jen to divně vypadá při montáži.Žárovky tam jsou obě H1,byly kompletně osazený.Montáž:1.oddělat mřížku-dva šrouby, 2.krycí lišta pod světlem-jeden šroub, 3.tři šrouby na světle,a je to.Foto mám jen tyto,ve dne nafotím a pošlu.





Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
Motýlek
Monday 18 August 2008 - 18:37:36 Citovat
Uživatel #1193
Registrován: Wednesday 11 July 2007 - 18:51:16
Příspěvků: 100
Zde foto ve dne





Omega B. 2.5V6 X25XE Irmscher
m.a.x.i.m.u.s
Tuesday 19 August 2008 - 09:35:38 Citovat
Host
Co to jsou prosím za denní světla? Vypadají super, že pasují přesně do štěrbiny v mřížce a nemusí se tedy nic upravovat. Schválené asi nebudou, že? Protože už tak mám na autě dost tmavé folie a to by byl už druhý červený praporek pro PČR...
ndefo
Tuesday 19 August 2008 - 11:22:22 Citovat
Host
hmm...
nejak, nejak... se mi to moc nepozdava... mozna az to uvidim nazivo, ale... zustanu zatim u cirych, klasickych...
tlumeks
Tuesday 19 August 2008 - 16:28:05 Citovat
Host
Miloš napsal ...

Zde foto ve dne





Mno chlapci co dodat pekne me s*rete kamos si vezme to moje pravy novy takze asi pudu do techle. Timpadem kopaku budes mit cely par !!(a)
Brenky
Tuesday 19 August 2008 - 17:59:22 Citovat
Host
měl bys fotky těch světel ze vnitř? jak to vypadá to uchycení čočky a tak....

Rychlá odpověď:

 

Přejít na stranu  1 [2] 3 4 5 6 7  
Odebírat z poradny: rss 0.92 Odebírat z poradny: rss 2.0 Odebírat z poradny: RDF

Add to Google Pridej na Seznam
TOPlist Seznam S-Rank CZIN.eu PageRank Alexa Rank JyxoRank 

Vygenerováno za:0.1479 sec,0.1073 z toho dotazů.